Shah Rukh Khan'ın Atlee Olan Filminin Duyurusu 26 Ocak'ta Kesin Olarak Yapılacak Mı?

Güneyli yönetmen Atlee, bir Hindistan draması için Shah Rukh Khan ile bir araya geldi biliyorsunuz ki. Shah Rukh Khan bu çok beklenen film için çekim yapıyor ve filmin adı ve konusu hakkında birkaç spekülasyon yapıldı. SRK'nin filminin adının 'Lion' olduğu yönünde tahminler yaygındı. Hayranların bekleyişi yakında sona erecek gibi görünüyor, çünkü yapımcıların 26 Ocak'ta resmi bir duyuru yapmayı düşündükleri konuşuluyor. Ay ay! Bildirildiğine göre, yapımcılar tamamen fikre katılıyor ve kararla ilgili Shah Rukh Khan'ın sözünü bekliyorlar. Hadi inşallah bakalım. Özledik kralı filmlerde görmeyi.

Red Chillies Entertainment'ın yapımcılığını üstlendiği Shah Rukh Khan ve Atlee'nin işbirliği, aksiyon dolu bir film olarak lanse ediliyor. SRK, filmde bir baba ve oğul olmak üzere çifte rol oynayacak. 'Lion' filminde ayrıca Nayanthara, Sanya Malhotra ve Sunil Grover da önemli rollerde oynayacak. Kadro gayet iyi.
İki yıllık ön prodüksiyon çalışmasının ardından büyük bütçeli film Mumbai ve Pune'da çekildi. Bildirildiğine göre film bir banka soygununa dayanıyor.

Kaynak: https://timesofindia.indiatimes.com/entertainment/hindi/bollywood/news/will-shah-rukh-khan-make-an-official-announcement-of-atlees-film-on-january-26/articleshow/88913889.cms

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?