Shah Rukh Khan'ın Evini Havaya Uçurmakla Tehdit Eden Şahıs Yakalandı

Bollywood'umuzun şahı Shah Rukh Khan'ın Mumbai'deki evi Mannat'ı havaya uçurmakla tehdit ettiği iddia edilen bir adam, yakın zamanda Jabalpur'da Madhya Pradesh polisi tarafından tutuklandı. Jitesh Thakur, iddiaya göre 6 Ocak'ta Maharashtra polis kontrol merkezini aramak ve Bandra'daki Mannat da dahil olmak üzere Mumbai'de birçok yeri havaya uçurmakla tehdit etmekle suçlanıyor. Millet deliye hasret, kral akıllıya.
Raporlara göre, bilinmeyen bir arayan, Mumbai polisine göre, Chhatrapati Shivaji Maharaj Terminus (CSMT), Kurla tren istasyonu ve komşu Navi Mumbai'deki bir gurdwara da dahil olmak üzere Mumbai'deki çeşitli yerleri nükleer silahlarla havaya uçurmakla tehdit etti. Hindistan Ceza Kanunu'nun 182, 505 ve 506. bölümleri uyarınca suçlandı.
Lehren'e göre CSP Alok Sharma, yaptığı açıklamada, ''Maharashtra polisinden Jabalpur'dan terörist saldırılar düzenlediğini iddia eden bir çağrının yapıldığını söyleyen bir telefon aldık. Adamı tutuklamak için bizden yardım istediler. Onu aldık ve Hindistan Ceza Kanununun ilgili bölümlerine göre kaydettik."
Sharma ayrıca, ''Aramalarının hiçbir nedeni yok. Sık sık sarhoş olur ve bu aramaları yapar. Son zamanlarda rahatsız olduğu için evlilik hayatının pek yolunda gitmediğini öğrendik." dedi. Aman YaRabbi.

Yorumlar

  1. Ay bu adama bir kurşun dökelim yaaa son birkaç aydır neler çekiyor kıyamamm

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Hahahahahah. Bi okutsun üfletsin. İyi gider.

      Sil
BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?