Shah Rukh Khan Oyunculuk Hakkında Gerçeklerden Bahsediyor!

Shah Rukh Khan, dünya çapında efsanevi oyunculuk becerileriyle tanınıyor ancak hayranları ona, esprili olması dolayısıyla da sevgi besliyor. Dilwale yıldızı, her zaman esprili cevaplar veriyor. Oyuncu, aile hakkında konuşmaktan filmlerine kadar çok şey paylaştı bu zamana kadar. Benzer şekilde, birkaç yıl önce süperstar AIB'nin podcast'inde göründüğünde, Zero yıldızı, oyuncular ve film sektörü hakkında bazı gerçeklerden bahsetti.

SRK, kalbindekileri açıkça söylemekten asla çekinmiyor ama aynı zamanda oyuncu, açıklamaları tartışmalara yol açabileceğinden söyledikleri konusunda çok da dikkatli.
Tanmay Bhat, Gursimran Khamba, Rohan Joshi ve Ashish Shakya ile AIB podcast'inde yer alan Shah Rukh Khan, pek çok şey hakkında konuşurken zekası ve mizahıyla da ön plana çıktı. Bölümlerden biri sırasında Tanmay, SRK'dan "insanların film yıldızları hakkında doğru olduğuna inandıkları ancak hiç de doğru olmayan'' birkaç şeyi söylemesini istedi.
Shah Rukh Khan, ''Uyandığımda en az sizin kadar çirkin uyanıyorum. Gerçekten, filmlerde gösterdikleri o şeyden, güneş ışığından nefret ediyorum. Fiziksel ilişkiden sonra verdikleri bir izlenim bu. Filmlerde gösterdikleri şey iğrenç bir yalan. Yasaklanmalı hatta. Kalkıp öpüşmeye başladıkları için ağızları güzel kokuyor gibi geliyor ve hepsi bu konuda iyiler. Tavuk gibi kokmuyor. Bu korkunç bir şey." Hahahahahahha.
Aynı soruya yanıt veren SRK, oyuncuların çok para kazandıkları ve kibirli olmalarıyla birlikte yozlaşmış olduklarına dair yaygın bir efsaneyi de çürüttü. Ah benim mutevazım!

Kaynak: https://www.koimoi.com/bollywood-news/when-shah-rukh-khan-called-love-making-scenes-most-disgusting-lie-served-to-people-i-wake-up-as-ugly-as-you-guys/

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?