Shahid Kapoor Karishma Kapoor'u Nasıl Sinir Ediyor Oynat Bakalım

Bollywood'un yakışıklılarının da yakışıklısı Shahid Kapoor, sektörün bugüne kadar gördüğü en yetenekli ve çalışkan oyuncularından biri oldu. Chup Chupke, Vivah gibi filmler bunlardan biri. Dil To Pagal Hai ve daha pek çok filmde oyuncu, dansçı olarak arka planda yer almıştı.
Arka plandaki dansçı günlerinden anekdotlardan birini hatırlayarak, aktörün 1997'de yayınlanan Dil To Pagal Hai'nin çekimleri sırasında Karishma Kapoor'u kızdırdığını önünüze getiriyoruz.
Bollywood'daki ilk günlerinde Shahid Kapoor, ünlü bir koreografın yanında dansçı olarak eğitildi. Ortalama bir dans deneyimine sahip olan oyuncu, daha taze olarak 1997'de gişe rekorları kıran film, Karishma Kapoor, Shah Rukh Khan, Madhuri Dixit ve Akshay Kumar'ın oynadığı Dil To Pagal Hai için arka plan dansçısı olma şansına sahip oldu. Bazı haberlere göre, süper hit şarkı 'Le Gai Le Gai'nin çekimleri sırasında Shahid, dans adımları konusunda birçok aptalca hata yaptı.
Daha sonra Shahid, şarkının çekimleri sırasında adımlarını tekrar tekrar unuttuğunu ve bunun sonucunda Karishma Kapoor'un şarkı için 15 tekrar yapmasına neden olduğunu açıkladı. Oyuncu ayrıca Karishma'yı o kadar sinirlendirdiğini de açıkladı ki Karishma dönüp kimin hata yaptığını bile sorguladı.
Shahid ayrıca kendisinin, başka bir dansçının arkasına saklandığını açıkladı ve hatayı yapanın kendisi olmadığını iddia etti. Hahahahaha. Hata yapsan şu gönlümün yarisin benim.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?