Sonam Kapoor'un Aishwarya Rai'ye Lafı Çok Şaşırtıcı

Sonam Kapoor, I Hate Luv Storys, Veere Di Wedding ve Raanjhanaa ve diğerleri gibi muhteşem filmleri sayesinde Bollywood'un başarılı aktrislerinden biri. Oyuncu görünüşte oldukça mütevazı olmasına rağmen, oldukça açık sözlü, saçma sapan konuşmayan bir insan olarak da biliniyor. Geçmişte yaşanmış bir olayı hatırlayarak, aktrisin bir zamanlar Bollywood'un en sevilen divası Aishwarya Rai Bachchan'a 'teyze' dediği zaman epey tartışma çıkardığı zamanları önünüze getirdik.

Tartışma 2009'da, Sonam Kapoor'un özellikle tanınmış bir uluslararası güzellik markasının yüzü olarak ilan edilmesiyle gerçekleşti. Aishwarya Rai Bachchan'ın uzun yıllar Sonam'dan önce bu ünlü markanın yüzü olduğunu belirtmek gerekir. Devdas'ın şöhreti, şirketin onu Kapoor ile değiştirme konusundaki ani kararından açıkça mutsuzdu ve memnun değildi.
Daha sonra Sonam Kapoor'a, Aishwariya Rai Bachchan'ın markanın kararından memnun olmadığı konusundaki düşünceleri sorulduğunda, aktris, “Aishwarya başka nesilden bir teyze.'' dedi. Oyuncu ayrıca ikisinin 2 ayrı kuşağa ait olduğunu da açıkladı.
Sonam, Aishwariya'ya herhangi bir zarar vermemiş olsa da, 'teyze' ifadesi ile oldukça büyük bir tartışma yarattı. Ancak bu açıklama Guzarish oyuncuyu konuyla ilgili sessizliğini koruduğu için kızdırmadı. Daha sonra Sonam, ifadesinin hiçbir zararı olmadığını ve bağlamdan çıkarıldığını açıklamaya devam etti.
Artık araları iyi tabii.

Kaynak: https://www.koimoi.com/bollywood-news/when-sonam-kapoor-called-aishwarya-rai-bachchan-aunty-from-another-generation/

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?