Varun Dhawan En İyi Yönetmenlerle İşine Devam Ediyor

Varun Dhawan, 2022 yılında Judwaa'nın da yapımcısı Sajid Nadiadwala ile yeniden bir araya geliyor ve oyuncunun etrafındakiler, filmin Varun'un kariyerinin en özel filmleri arasında yer alacağını bizlere bildiriyor. Kaynaklarımıza göre söz konusu filmi, Dangal ve Chhichhore yönetmeni Nitesh Tiwari yönetecek. O zaman ortaya iyi bir film çıkacağı umuduna kapılabiliriz.
"Varun, bir süredir Nitesh Tiwari ile çalışmak istiyor ve sonunda işler rayına oturdu. İkili bu yıl çok özel bir film üzerinde çalışıyor ve aynı konudaki atölye çalışmaları 2022 Şubat'ında başlayacak." 
Kaynak, "Film, Nisan 2022'den itibaren Mumbai'de birden fazla yerde, baştan sona bir programla başlayacak. Sajid - Varun - Nitesh üçlüsü bu film üzerinde çalışmaya başlamak için çok heyecanlı." diye de ekleniyor.
Nitesh Tiwari filmi bir yana, Varun Dhawan aynı zamanda film yapımcısı Rajkumar Hirani'nin bayrağı altında bir film çekiyor ve ayrıca Raj ve DK ile yapımcılığını Avengers ünlüsü Russo Brothers'ın üstlendiği bir web dizisi yapıyor. Hem Raju Hirani hem de Raj ve DK projesi bu yıl başlayacak, ancak zaman çizelgeleri gizli tutuldu. Vay be, umarız Coolie No:1'dan sonra ortaya düzgün bir iş çıkar.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?