Varun Dhawan'ın Bir Diğer Projesi Rajkumar Hirani ile Mi Olacak?

Son birkaç haftadır dedikodular Varun Dhawan ve Rajkumar Hirani arasında bir toplantı yapılacağına dair söylentilerle dolup taşıyor. Söz konusu görüşmeler açık bir şekilde kapalı kapılar ardında yapılırken, söylentiler ikilinin bir işbirliğini tartıştığını gösteriyor.
Şimdi Varun ve Hirani'nin birlikte Made In India başlıklı bir film geliştirme kararı aldıklarını duyuyoruz. Raporlara göre, söz konusu film gerçek bir hayat hikayesine dayanan bir yaşamdan kesit draması olacak ve Rajkumar Hirani'nin yönetmen yardımcısı Karan Narvekar tarafından yönetilecek. Filmin hikayesine gelince, Hirani'nin kendisi, Nil Battey Sannata filminden Neeraj Singh ile birlikte çalıştı.
Filmin çekimleri için kesin bir zaman çizelgesi henüz kararlaştırılmamış olsa da, haberlere göre Varun Dhawan – Rajkumar Hirani projesinin yılın ikinci yarısında zemine oturacağı iddia ediliyor. Ancak Varun bu film için ancak Sajid Nadiadwala'nın Nitesh Tiwari ile olan filmi ve Sriram Raghavan'ın Arun Kheterpal biyografisi dahil önceden belli olan filmleri tamamladıktan sonra çekecek. Görelim bakalım. 

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?