Vicky Kaushal Bu Yönetmenden Bir Filmde Rol Vermesini İstiyor

Son zamanlarda Katrina Kaif ile olan evliliği sebebiyle ilgi odağı olan Bollywood oyuncusu Vicky Kaushal, Aanand L Rai'ye yönetmenin bir sonraki filminde ona da rol vermesi için açıklamada bulundu.

Vicky, sosyal medya hikayesinde Rai'nin Sara Ali Khan, Dhanush ve Akshay Kumar'ın oynadığı son yönetmenliğini yaptığı film "Atrangi Re"nin posterini yayınladı. Filmden fazlasıyla etkilenen 'Masaan' oyuncusu fotoğrafın üzerine şunları yazdı: ''Ne kadar güzel /sevgi dolu bir film.. Çok eğlendim! @saraalikhan95 oynaması çok zor bir rol ve kendini o role ne güzel teslim etmişsin.'' Vay be, Sara'nın performansı bu filmde, diğer filmlere nazaran daha iyimiş diye duydum. İnşallah en müsait zamanda izlensin bakalım.
Vicky'nin önündeki filmlere gelince, aktörün bu yıl 'Govinda Naam Mera', 'The Great Indian Family' ve 'Mimi' yönetmeni Laxman Utekar'ın bir sonraki isimsiz filmi dahil olmak üzere üç filmi olacak.

Kaynak: https://www.koimoi.com/bollywood-news/vicky-kaushal-requests-aanand-l-rai-to-cast-him-in-his-next-film-after-watching-atrangi-re/

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?