Vicky Kaushal'ın Padmaavat'ta Oynayacağını Biliyor Muydunuz?!

Sanjay Leela Bhansali'nin Deepika Padukone, Ranveer Singh ve Shahid Kapoor'un oynadığı 2018 tarihli Padmaavat'ı, mükemmel bir film olarak tarihe geçti, bana göre pek değildi. Hatta ben yarım bıraktım. Yani aslında izlerken donduğu için yarım bıraktım ama devam da etmezdim muhtemelen. Neyse.

Film, Sanjay'in efsanelerinden biriydi. Peki, Shahid Kapoor'un Maharawal Ratan Singh rolü ilk önce Bollywood'un yakışıklısı Vicky Kaushal'a teklif edilmiş meğer.
SLB önce rolü URI aktörüne teklif etti. Ancak işlerin çığrından çıktığı ve oyuncunun rolü üstlenemediği söyleniyor. Acaba nedir nedir?
Yani, Shahid Kapoor ve Deepika Padukone'nin Sanjay Leela Bhansali'nin Padmaavat'ındaki kimyası o kadar da iyi değildi ve bu herkesin kabul edebileceği bir gerçek. Ancak Maharawal Ratan Singh rolündeki Vicky Kaushal, Deepika'dan Rani Padmavati için en iyi eşleşme olurdu. Hatta bunu söyleyen biz değiliz. Filmin yönetmeni, Vicky'yi Raja Ratan Singh olarak filme almak istedi.
Bununla birlikte, Deepika Padukone'nin Sanjay Leela Bhansali'nin Vicky Kaushal'ı Padmaavat'ta oynamak istediğini duyduğunda, bu fikri hemen reddettiğini ve yönetmenin Maharawal rolü için büyük bir yıldız seçmesini istediğini iddia eden çok ünlü bir söylenti var. Bollywood Life raporuna göre Shahid Kapoor filmdeki rol için bu şekilde kabul edildi. Vicky bence şu an gayet de büyük bir yıldız! Umarız Deep'in söylediği doğru değildir.
Padmaavat'ın piyasaya sürüldüğü aynı yıl, Vicky ve Deepika birlikte bir reklam için çalıştığı için söylentinin doğruluğu bugüne kadar teyit edilmedi. Sevindim.

Kaynak: https://www.koimoi.com/bollywood-news/when-vicky-kaushal-got-rejected-by-deepika-padukone-a-bigger-star-replaced-him-for-this-blockbuster-rumours-say-so/

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?