Vicky Kaushal Jee Le Zaraa Filmine Dahil Mi Oluyor?

Kasım ayında Bollywood Hungama, Priyanka Chopra, Katrina Kaif ve Alia Bhatt'ın başrol oyuncusu olduğu Jee Le Zaraa'nın yapımcılarının, film için erkek başrolleri seçmekte oldukça zorlandıklarını bildirmişti. Aslında, film yapımcısı ve aynı zamanda oyuncu üzümlü kekim Farhan Akhtar, baş listedeki erkek oyuncuları bu girişim için imzalamaya ikna etmek amacıyla filmde kendisini de seçmeye karar vermişti. Şimdi, filmin yapımcılarının oyuncu kadrosuna başka bir üye eklemek için oldukça benzersiz bir yola karar verirken aynı zamanda filmin genel tanıtımlarına yardımcı olduklarını duyuyoruz.
Güvenilir kaynaklara göre Bollywood Hungama, Jee Le Zaraa'nın yapımcılarının filmde yer almak için Vicky Kaushal'dan başkasına yaklaşmamaya karar verdiğini özellikle öğrendi. Bir kaynak, ''Filmde yer almak için Vicky Kaushal'a teklif götürme, tam tamına harika bir fikir. Şimdi buna ek olarak, Jee Le Zaraa'yı çiftin birlikte yer aldığı ilk film yapacak olan Katrina Kaif'in karşısında rol vermeyi planlıyoruz. Bu başlı başına bir pazarlama rüyası ve bir filmin tanıtımını çok daha kolay hale getiriyor.'' Ancak kadroya Vicky Kaushal'ın eklenmesi, yapımcıların kalan üyeleri tamamlamalarına nasıl yardımcı olacak? Kaynak şöyle açıklıyor: ''Farhan Akhtar'ın kendisini seçmesi ve şimdi Vicky'nin de işe dahil olması, sadece bir erkek başrolü boş bırakıyor. Ve bir kişiyi kadroya almak üç kişiden çok daha kolay ve bunu üç kadın başrole dayanan bir filmde yapmak da aynı şekilde.''
Kaynağımız Vicky Kushal'ın Jee Le Zaraa'nın kadrosuna katılmasına yeşil ışık yakacağından emin olsa da, filmin yapımcıları henüz aynı şeyi doğrulamadı. Oynarsa süper olur ama ya! Düşünsenize, Katrina ve Vicky bir filmde!

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?