2022 Yılında Dünya Evine Giren Çiftler

2022 yılı Bollywood ünlüleri için harika başladı! Covid-19 pandemisi sadece film gösterimlerinin değil, birçok düğünün de ertelenmesine sebep olmuştu. Yine de son zamanlarda masalsı düğünlere tanık oluyoruz. Yıllarca flört edip birbirlerini tanıdıktan sonra, en sevilen çiftlerimiz ilişkilerini bir sonraki seviyeye taşımaya karar verdiler. Farhan Akhtar'dan Mouni Roy'a, 2022'de şimdiye kadar nikah masasına oturan oyunculara bir bakalım.
Vikrant Massey & Sheetal Thakur
Vikrant Massey ve Sheetal Thakur 2015'ten beri düzenli bir ilişki içindeydiler. Çifte kumrular 2019'da nişanlandılar ve nihayet bu yıl Şubat ayında evlenmeye karar verdiler. Himachal Pradesh'teki aile üyelerinin ve yakın arkadaşlarının huzurunda yemin ettiler. Hayranlar da zaten bunu büyük bir heyecanla bekliyordu.


Mouni Roy & Suraj Nambiar
İlişkisi hakkında ağzı sıkı olduktan sonra, Mouni Roy sonunda evleneceğini itiraf etti. Goa'da uzun zamandır erkek arkadaşı Suraj Nambiar ile evlendi. Çiftin yıllardır ciddi bir ilişkisi vardı ve o zamanlar pek çok spekülasyon haberi paylaşılmıştı. Anlaşmayı bu yılın Ocak ayında imzalamaya karar verdiler. Birbirine sıkı sıkıya bağlı bir etkinlik olmasına rağmen, Mouni'nin Mandira Bedi, Arjun Bijlani, Omkar Kapoor ve diğerleri dahil olmak üzere sektördeki en yakın arkadaşları katıldı. Bengal ve Güney Hindistan geleneklerine göre evlendiler. Fotoğrafları Instagram'da paylaşan Mouni, "Onu sonunda buldum.. El ele, aile ve arkadaşlar tarafından kutsanmış, Evliyiz!!!!!!!!!!! Sevginize ve kutsamalarınıza ihtiyacım var… 27.01.22 Aşk, Suraj ve Mouni." yazdı.


Farhan Akhtar & Shibani Dandekar
Daha önce Adhuna Bhabani ile evli olan Farhan Akhtar, uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Shibani Dandekar ile 19 Şubat'ta dünyaevine girdi. Çift, Farhan'ın Adhuna'dan boşanmasının ardından bir ilişkiye girdi. İkili, aile üyeleri ve yakın arkadaşlarının katıldığı mütevazı bir düğün yapmayı tercih etti. Javed Akhtar ve Shabana Azmi'nin Khandala çiftlik evinde yapıldı. Hrithik Roshan, Rhea Chakraborty ve Ritesh Sidhwani gibi ünlülerin de samimi düğünü süslediği görüldü. Yeni evliler rüya gibi fotoğraflar paylaşarak düğünlerini Instagram'da resmileştirdi. Farhan, fotoğraflarla birlikte, "Birkaç gün önce @shibanidandekar ve ben birlikteliğimizi kutladık ve o gün mahremiyet ihtiyacımıza saygı gösteren herkese derinden minnettarız. Ancak kutlama, bazı değerli paylaşımlar yapılmadan tamamlanmamıştır. Zamanın semalarındaki yolculuğumuza birlikte başlarken, sizinle ve kutsamalarınızı arayan anlar. Bizden size sevgilerle." dedi.


Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?