Aamir Khan'ın Mogul Filminde Oynayacağı Doğrulandı Mı?

Aamir Khan, 2018'deki son filmi Thugs of Hindostan'ın ardından yakında Laal Singh Chaddha ile büyük ekranlara geri dönecek. Son raporlara göre, önünde başka bir film olduğunu da doğrulayabiliriz. Son zamanlarda, bir program sırasında, Bhushan Kumar yapımcılığı altında Mogul adlı bir film üzerinde çalışmaya başlamaya hazır olduğu doğrulandı.
Kumar, Satyameva Jayate, Radhe Shyam, Atrangi Re ve daha pek çok büyük film üretmeye devam etti. 
Konuya geri dönersek, COVID-19'dan hemen önce Aamir Khan, Gulshan Kumar'ın Mogul adlı biyografik filminde Bhushan Kumar ile birlikte çalışacağını açıklamıştı. Ancak duyurudan bu yana, filmin ilerlemesiyle ilgili herhangi bir güncelleme yapılmadı. Zaten biz de 1-2 kere yayınlayıp sonra gerisini getirmemiştik bu sebeple. Yapımcı geçtiğimiz günlerde Pinkvilla ile yaptığı bir söyleşide filmi unutmadıklarını ve mutlaka çekileceğini açıkladı.
Bunu daha fazla detaylandıran Bhushan Kumar, "Mogul gerçekleşecek, ama biraz sonra olacak çünkü Aamir beyin filmi (Laal Singh Chaddha) biraz ertelendi. İnsanlar bana Mogul hakkında soru sorup duruyor ama o filmi yapmak için hiç acelem yok. Bu benim için bir proje değil, bir hayal. Bunu bu yıl, gelecek yıl, hatta üç yıl sonra yapabilirim. Bunun (zaman) sınırı yoktur. Söz veriyorum, doğru zamanda yapılacak. Çekim zaman çizelgelerine henüz karar vermedik.'' Umarım yakın zamanda görürüz.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?