Abhishek Bachchan ve Farah Khan Ranveer Singh'in Vücudu Hakkında Yorum Yapıyor

Bollywood oyuncuları, özellikle röportajlar ve TV programları sırasında, sık sık birbirlerine atıflarda bulunuyorlar (ister laf sokma deyin, ister laf çarpıtma veya daha olumlu şeyler). Bu yorumlardan bazıları o kadar tatsızdı ki, bugün bile ünlülerimizin halka açık bir forumda söylediği en kötü şeylerden birkaçı olarak hatırlanıyorlar. Birkaç yıl önce, Farah Khan ve Abhishek Bachchan, Karan Johar'ın Koffee With Karan programında bir araya gelip Ranveer Singh'in vücudu hakkında konuştuğunda böyle bir yorum interneti sallamıştı.
2014 yılında Abhishek Bachchan, yönetmen Farah Khan ile birlikte bu programa konuk oldu ve sunucu Karan Johar ile çeşitli konularda ilginç bir sohbet gerçekleştirdi. Bollywood Bubble'ın haberine göre bölümün bir bölümünde üçlü, Goliyon Ki Raasleela Ram-Leela filmiyle o dönemde haberlere çıkan oyuncu Ranveer Singh'in vücudu hakkında tartıştı.
Farah Khan, ''Yağ herhangi bir şey yapamayacak kadar kaygan olabilir üstünde.'' diyerek oyuncunun vücudu hakkındaki görüşünü dile getirdi.
Abhishek Bachchan ise Ranveer Singh'in gösterdiği çabalara saygılıydı ancak tıraşlı göğüs görünümüne katılmadı. ''Filmi izlemedim ama bence harika bir vücuda sahip. Ama babamın göğsüme ağda yapmamı istediği gün ölürdüm. Ve annem göğüs kılı olmayan bir erkeğe asla güvenme diyor.'' dedi oyuncu.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?