Başrollerinde Prabhas, Kriti Sanon ve Saif Ali Khan’ ın Oynadığı Adipurush Filmi Diwali’de Mi Vizyona Girecek

Geçtiğimiz günlerde Aamir Khan, çok beklenen draması Laal Singh Chaddha’nın 11 Ağustos 2022’de vizyona gireceğini duyurmuştu. Oyuncu aynı zamanda Bhushan Kumar’a, Prabhas’a ve tüm Adipurush film ekibine filmlerini 11 Ağustos’ta yayınlamaktan vazgeçip kendisine yardımcı oldukları için de teşekkür etmişti. O zamandan beri Ramayana eserinden uyarlanan ve Om Raut yönetmenliğinde çekilen bu filmin yeni vizyon tarihi hakkında söylentiler dolaşmaya başladı.

2022 yılının Diwali bayramında yayınlanacağına dair yeni bir söylenti var. Ancak henüz doğrulanmadı. Pinkvilla ile yapılan özel bir söyleşide filmin yapımcısı Bhushan Kumar’a bu büyük eser Adipurush’ın yayın tarihi soruldu. “ Şu anda filmin yayın tarihine henüz karar vermiş değiliz. Karar verince duyuracağız. Diwali’nin hafta sonunda yayınlanacak birkaç film var. Bu yüzden hangi tarihte yapabiliriz ona bakacağız.” şeklinde yanıt verdi.

Adipurush’ın şimdiye kadarki maliyeti en yüksek filmler arasında olduğu konuşuluyor. Filmde Tanrı Ram rolünü Prabhas, Raavan rolünü Saif Ali Khan ve Sita rolünü ise Kriti Sanon canlandıracak. Cast ekibi filmin çekimlerini tamamladı; film şu anda prodüksiyon aşamasında.


 Kaynağa gitmek için tıklayın

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?