Aditya Roy Kapur Dizi Çekimleri İçin Sri Lanka'ya Gitti

The Night Manager'ın Hintçe uyarlamasında başrolde olan Aditya Roy Kapur, yılın en heyecan verici OTT büyük ölçekli projelerinden biri. Kaynaklarımız, parlak oyuncunun Sri Lanka'daki gösteri için çekimlere başladığını öğrendi. Haberi çevirirken Aditya'yı çok özlediğimi fark ettim. 
Bir kaynak, "Aditya Roy Kapur, The Night Manager uyarlamasının bazı önemli sekanslarını çekmek için Sri Lanka'ya gitti. Aktörün sıkı bir programı var ve Sri Lanka'nın güzel manzarasında bazı heyecan verici sahneler ve sekanslar çekecek.''
Kaynak, "Aditya, sürekli bir hazırlık süreci gerektiren projede son derece incelikli ve katmanlı bir karakter yazıyor. Paralel olarak, kendini adamış oyuncu, rol için gereken fizikselliği tasvir etmek için sıkı fitness rejimi üzerinde çalışıyor." diye ekledi. Aditya da film için her şeyi yapabilecek biri bence. Vücut çalışma da tam ona göre.
Aditya Roy Kapur, uluslararası üne sahip İngiliz mini dizisinin yeniden çevriminde Hrithik Roshan'ın yerine geçecek. Genç nesil yıldızlardan OTT alanına giren ilk kişilerden biri olan yakışıklı oyuncu, dizide başrolü oynayacak.
Night Manager, dünya çapında büyük bir hit oldu ve 74. Altın Küre Ödülleri'nde birçok ödül kazandı. Bu arada, Aditya Roy Kapur'un yıl için dolu bir takvimi var. Gösterinin yanı sıra, güçlü sanatçının OM ve bu yıl önünde Tamil hit filmi Thadam'ın yeniden yapımı da var.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?