Aditya Roy Kapura Sobhita Dhulipala Eşlik Edecek

 

    The Night Manager dizisinin Hindistan uyarlamasında başrolde yer alan Aditya Roy Kapur’ a Sobhita Dhulipala eşlik edecek.

Sri Lanka’da çekimlerine başlanan dizinin orijinalinde yer alan Tom Hiddleston’un rolünü Aditya Roy Kapur canlandıracak. Dizi Sandeep Modi tarafından yönetilecek ve bu yıl Hotstar’da galası yapılacak. Anil Kapoor, dizinin orijinalindeki Hugh Laurie rolünün benzerini canlandıracak ancak  bu casus dizisinin kadın başrolü hakkında çok az şey konuşulmuştu. 

Kaynaklarımıza göre dizinin kadın başrol oyuncusu Sobhita Dhulipala olacak.

Gelişmelere yakın bir kaynak dizi hakkında “Yapımcılar orijinalindeki Elizabeth Debicki rolünü en iyi şekilde oynayabilecek deneyimli bir oyuncu arıyorlardı ve şimdilerde bu rol için Sobhita üzerinde yoğunlaşıldı. Aslında dizi için Hrithik Roshan ile iletişim halindeyken bile Sobhita düşünülüyordu. Erkek oyuncular kesinleştikten sonra aktrisin başrol olacağı düşüncesi devam etti.”  açıklamalarında bulundu.Bilmeyenler için belirtelim aslında dizinin başrolünde Hrtihik Roshan’ın olacağı kesinlik kazanmıştı ancak aktör tarih uyuşmazlığından dolayı projeyi reddetmek durumunda kaldı. Böylece rol Aditya Roy Kapur’un oldu. Hemen ardından dizinin başka bir kilit rolü için Anil Kapoor ile anlaşıldı. Altı bölüm olacağı bilinen dizinin çekimleri kapalı alanlar da dahil olmak üzere birçok egzotik mekanda yapılacak ve dizi 2022’ nin yaz aylarına kadar gösterime girecek.

Yılın en çok beklenenleri arasında olan dizinin casusluk   alanında en iyilerden biri olduğu kabul ediliyor. Üçü Altın Küre   Ödülleri’nden olmak üzere toplamda yedi ödül kazanmış ve 36   dalda aday gösterilmişti.Sobhita’dan bahsedecek olursak ünlü oyuncu yakın   zamanda Mani Ratnam tarafından yönetilen Pan Indian   tarafından yayınlanacak bir kahramanlık hikayesi olan Ponniyin  Selvan filminde yer alacak. Ayrıca aktris, Hint Amerikan yapımı Monkey Man isimli filmde Dev Patel ile birlikte rol almıştı. Aditya Roy Kapur’ a gelecek olursak ünlü aktör Thadam filminin Hintçe uyarlaması olan Om: The Battle filminin bu yaz vizyona girmesi için hazırlanıyor.

Kaynağa gitmek için tıklayınız

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?