Ali Fazal Hollywood Filminde Beraber Rol Aldığı Gal Gadot Hakkında Konuştu

Ali Fazal, iki gün önce vizyona giren Hollywood filmi Death On The Nile (Nilde Ölüm) filminde sevgilisini canlandıran ünlü oyuncu Gal Gadot’un nazik bir oyuncu partneri olduğunu söyledi.

Ali Fazal yalnızca Bollywoood’ta değil aynı zamanda Hollywood’ta da oyunculuk yeteneğiyle iz bırakan oyunculardan biri. Fast and Furious 7 (Hızlı ve Öfkeli 7) ve Victoria and Abdul (Victoria ve Abdul) gibi uluslararası büyük projelerde yer aldıktan sonra şimdi de Kenneth Branagh’ ın Death On The Nile (Nilde Ölüm) filminde oynadı.  Agatha Christie’nin aynı adlı romanından uyarlanmış olan filmde Fazal'ın yanı sıra Gal Gadot, Tom Bateman, Letitia Wright, Rose Leslie, Annette Bening, Emma Mackey, Russell Brand gibi oyuncular yer alıyor.

Pinkvilla ile yaptığı röportajda Ali Fazal Kenneth Branagh’ ın filminde başrol oynaması hakkında konuştu. Gadot ve diğerleriyle birlikte çalışma deneyiminden bahsetti. Gal Gadot ve Ali Fazal’ ın film çekiminin başından beri sosyal medyadaki paylaşımlarından görüldüğü üzere iyi geçindikleri ortadaydı. Fazal bunun yanı sıra ünlü Hollywood oyuncusu için “güzel, dakik ve çok çalışkan” ifadelerini kullandı. Daha sonra da çok nazik olduğunu ve özellikle de Wonder Woman ve diğer bütün karakterleri ve DC’nin bir parçası olduktan sonra kısa sürede yıldızının parladığını söyledi. 

Aynı röportajda Ali Fazal, filmde hayranlık duyduğu başka bir yıldızdan daha bahsetti; Annette Bening. Oyuncu hakkında Fazal “Çok güzel bir kadın. Sanırım ona aşık olmuş olabilirim. Onunla birkaç ilginç sohbetimiz oldu.” dedi. Başka bir başrol oyuncusu Russell Brand hakkında ise “çok bilgili” ifadelerini kullandı.Ali,  Instagram'da Death On The Nile oyuncu kadrosuna ve film ekibine sıkı çalışmalarından dolayı minnettar olduğunu belirten ve yönetmen Kenneth Branagh’ın vizyonunu övdüğü özel bir gönderi paylaştı.Death On The Nile filmi 11 Şubatta vizyona girdi.

Kaynağa gitmek için tıklayınız

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?