Ali Fazal Richa Chadha İle Evliliği Hakkında Konuştu


Ali Fazal; Richa Chadha ile evliliği hakkında konuştu: Tarihini duyuracağız.

Son birkaç yıldır ilişkileri olan Ali Fazal ve Richa Chadha çifti 2020 yılında evlenmeye hazırdı. Ancak pandeminin patlak vermesi üzerine düğün ertelendi. Birkaç gün önce edinilen bilgilere göre bu yılın mart ayında çiftin evleneceği düşünülüyor.

Ali Fazal ile yapılan söyleşide düğün hakkında herhangi bir gelişme olup olmadığı soruldu. Ünlü aktör “Sanırım medya ve biz evleniyoruz. Şu anda bunun hakkında yorum yapmak istemiyorum. Bunu sürekli gündeme getirmek istemiyoruz. Doğru zaman geldiğinde tarihi duyuracağız. Her şeyin yolunda gitmesinden son derece mutluyuz. Şu anda ikimiz de yapım şirketimize odaklanmış durumdayız. Yapım şirketimizin ilk filmi bu yıl vizyona girecek şimdilik bununla meşgulüz. Yapımcı olarak küçük adımlar atıyoruz.” şeklinde konuştu.

Ali ve Richa; Fukrey ve Fukrey Returns filmlerinde birlikte çalışmışlardı. Çok yakında Fukrey 3 filmi de yayınlanacak. Aktör şimdilik Hollywood filmi Death On The Nile’deki performansı ile ilgili övgüleri toplamakla meşgul. Son röportajında film hakkındaki geri dönüşler hakkında konuştu: “Geri dönüşleri sevdim.  Film hakkında çok iyi yorumlar yapan çok fazla nazik insan oldu. İlginç tepkiler de oldu. Bazıları Agatha Christie yorumunu beğenmedi bazıları da beğendi. Ben yolumuza çıkan her şeyden oldukça gururluyum. Böylesine güzel tepkiler alacağımı düşünmüyordum. Dünyanın her yerinden tepkiler aldım. Bu benim başıma en son Victoria ve Abdul filmi ve Mirzapur filmi zamanında gelmişti.” ifadelerini kullandı.

Kaynağa gitmek için tıklayınız

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?