Alia Bhatt: Ben Zaten Onunla Kafamda Evliyim

Oyncu Alia Bhatt ve kendisi gibi başarılı oyuncu sevgilisi Ranbir Kapoor'un ilişkisi, halkın konuşması olmaya devam ediyor. Alia, India Today ile yaptığı röportajda yaklaşmakta olan düğünlerinden bahsetti. Geçenlerde, India Today ile yaptığı özel bir röportajda, erkek arkadaşı Ranbir Kapoor ve onların düğün planları hakkında konuştuğu filmin tanıtımı için (Gangubai Kathiawadi) Delhi'deydi.

Hayranlar düğünü bekliyorlar ve mükemmel bir çift olduklarına inanıyorlar, oysa Alia bu konuda görüşlerini açıkladı. Dedi ki, "İnsanlar bana ısrarcı bir soru sorduğunda - 'ne zaman evleniyorsun? Ne zaman evleniyorsun? Ne zaman evleniyorsun? gibi – bu, ilk olarak öncelikle kimseyi ilgilendirmez ve ikinci olarak dürüstçe sorarsanız evlilik bir ruh halidir ve ilişkimde hissettiğim huzur açısından böyle hissediyorum. Ben zaten oradayım. Öyleyse devam edelim ve ne zaman olması gerekiyorsa, bu benim arzularıma ve onun arzularına göre olacak. Bu zamanını alacak bir şey." Yani diyor ki ben zaten evli hissediyorum. 
Alia, Ranbir Kapoor ile evlenmeye karar verdiğinde küçük bir kız olduğunu da ortaya koydu. ''Bana ne zaman evleneceğimi dürüstçe sorarsanız, kafamda zaten onunla evliyim. Unutmak mı! Onu ekranda ilk gördüğümde, o zaman tatlı küçük bir kızdım. Ama demek istediğim buydu ve bunun bir ruh hali olduğunu hissediyorum. Zihninizde, kalbinizde ve ilişkinizde sahip olduğunuz huzurdur bu.''

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?