Alia Bhatt, Pushpa yıldızı Allu Arjun ile çalışmak istediğini söyledi.

‘Aalu, Allu ile’: Alia Bhatt, Pushpa yıldızı Allu Arjun ile çalışmak istediğini söyledi.

Allu Arjun’ nun  süperstarlığı yalnızca küresel çapta milyonlarca hayranlarla sınırlı değil. Birçok Bollywood yıldızı da onun cazibesine ve kişiliğine vuruldu; özellikle de gişe rekorları kıran son filmi Pushpanın  başarısından sonra.

‘Pushpa: The Rise’ gişede rakiplerini gölgede bıraktı ve filme dahil olan herkes için oldukça kârlı bir girişim olduğunu kanıtladı. Allu Arjun çılgınlığı ve şöhreti ülke çapında yeni bir seviyeye ulaştı; Bollywood ünlülerinin bile onun ekrandaki zarafetine ve efor sarfetmeksizin yaptığı dans harekelerine hayran olduğu bir seviyeye. Allu Arjun’un Pushpa’sının yayınlanmasının ardından 50 gün geçmesine rağmen dünya çapındaki gişe başarısı devam ediyor.

Pushpa: The Rise’ın başarısının ardından Bollywood’un en başarılı aktrislerinden biri olan Alia Bhatt Güney Hindistan’ın süperstarı Allu Arjun ile çalışmayı arzuladığını açıkladı. Alia ailesindeki herkesin Pushpa’yı seyrettiğini ve her birinin onun birer hayranına dönüştüğünü söyledi. Ayrıca bir filmde onunla birlikte rol alma şansına ne zaman erişeceğini sorduklarını belirtti. “Evde bana Aalu derler, bu yüzden ‘Aalu ne zaman allu’yla çalışacaksın?’ şeklinde soruyorlar.” Diye belirten Alia, onunla çalışma fırsatının olması durumunda seve seve yapacağını ekledi.

Kaynağa gitmek için tıklayın

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?