Alia Bhatt ve Ranbir Kapoor Nisan'da Evleniyor Mu?

Alia Bhatt ve Ranbir Kapoor, Nisan 2022'de evlenmeye hazırlanıyor haberi ulaştı elimize. Yakın tarihli bu rapora inanılırsa, Alia-Ranbir'in düğünü için hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. Alia ve Ranbir'in düğünüyle ilgili söylentiler uzun süredir ortalıkta dolaşıyor bildiğiniz gibi. Ama hala bir kesinlik olmadığını söylemek gerek. Daha önce, ikilinin Aralık 2021'de nişanlanacağına dair haberler yaygındı.
Şimdi, ETimes, Ranbir ve Alia'nın bir Nisan düğünü planladığını öğrendi ve hem Kapoor hem de Bhatt ailelerinde ilk hazırlıklar başladı. Raporda ayrıca şu ifadeler yer alıyor: "Ranbir-Alia'nın Rajasthan, Ranthambore'da evlenmeyi seçeceğine inanılıyor çünkü orası ikisinin en çok tatil yaptığı yer ve orası her ikisi için de favori bir yer." Düğün yapmaları kesinleşti de nerede yapacaklarını tahmin etmek kaldı...Bir durun yahu.
Daha önce, BollywoodLife'da yayınlanan bir haberde ikilinin düğün planlarını iptal ettiği ve Mumbai'de evlenecekleri iddia edildi. Alia'ya yakın bir kaynak BollywoodLife.com'a şunları söyledi: "Alia ve Ranbir'in bir planı olmayabilir ama Mumbai'de evlenecekler. Çift, yakınlarının ve sevdiklerinin huzurunda nikah masasına oturacak çünkü gösterişli bir düğün yapmak istemiyorlar.'' Kaynak ayrıca Ranbir'in amcaları ve Alia'nın babası Mahesh Bhatt'ın evlilikleri için fazla seyahat edemeyeceklerini de sözlerine ekledi, bu yüzden çift, evlilik planını bırakmaya karar verdi.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?