Aryan Khan Uzun Bir Zamandan Sonra Kendini Gösterdi

Shah Rukh Khan'ın oğlu Aryan Khan, son birkaç aydır ilgi odağı olmaktan uzak duruyor, kendisini uzun zamandır göremiyorduk. Geçen yıl Ekim ayında Aryan, diğer pek çok kişi dışında Munmun Dhamecha ve Arbaaz Merchant ile birlikte uyuşturucu olaylarından ötürü tutuklanmıştı biliyorsunuz ki. Yaklaşık bir ay ceza evinde kaldıktan sonra Aryan, Diwali sonrası hapisten çıktı. Üzerinden de yaklaşık 4 ay geçti. Ancak paylaşılan bir fotoğraf ile kendisini sonunda görebildik.
Hindistan Premier Ligi (IPL) mega müzayede dün babalarını temsil etmek için yapıldı, SRK'nin çocukları Aryan Khan ve Suhana Khan da etkinlikte görüldü. İki kardeşin Mumbai'de düzenlenen IPL öncesi müzayede 2022 sunuma katıldıkları görüldü. Bilmeyenler için SRK ve aktris Juhi Chawla, bir IPL Takımı Kolkata Knight Riders'ın (KKR) ortak sahibi. Diğer bir deyişle ikilinin bir kriket takımı var.
Suhana Khan ve Aryan Khan'ın bu fotoğrafları internette yayınlandıktan kısa bir süre sonra, viral oldu. Hayranlar fotoğrafları ve nasıl olduğunu sürekli paylaşıyor. Fotoğraf net olarak görünmese de, Suhana beyaz bir ceket ve abisi de spor siyah bir gömlek giyiyor. 

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?