Ayushmann Khurrana'nın Merak Uyandıran Yeni Filmi Birkaç Ay İçinde Yayında

Anubhav Sinha, bir sonraki iddialı siyasi gerilim filmi Anek'i 13 Mayıs'ta yayınlamaya hazır. (Anubhav reisin filmleri genelde böyle eleştiren filmler oluyor, değişik bakış açıları sunuyor filmlerinde) Sinha, Article 15 oyuncusu Ayushmann Khurrana ve Thappad film yapımcısı Bhushan Kumar ile Anek'te keskin, sert bir sosyo-politik drama çekmek için tekrar bir araya geldi. Kadro iyi yani. Film, Mart ayı sonlarında daha erken vizyona girecekti ancak üçüncü dalganın ülkeyi vurmasıyla yapımcılar, gösterimi Mayıs ayına ertelemeye karar verdiler.
Filmin, ülkedeki film yapımcılarının dokunmadığı bir konuyu derinlemesine ele aldığı bildiriliyor. Kuzey Doğu'nun enfes mekanlarında çekilen film yapımcısı bu projeyi bugüne kadarki en iddialı projesi olarak adlandırıyor. Cesur hikayelere meyleden film yapımcısı olarak saygı duyulan film, zengin repertuarında uygun bir varlık gibi görünüyor. Bence de, şüphe yok.
Film aynı zamanda Sinha'nın bugüne kadarki en pahalı projesi. Büyük ölçekli filmler yapan Anubhav Sinha, filmi Kuzey Doğu Hindistan'ın zorlu arazilerinde çekti. Ayushmann Khurrana, Joshua rolünü oynayacak. Yıldız, hayranlarını konuşturan şık bir fotoğrafını yayınladı.
Sinha'nın sık sık birlikte çalıştığı Bhushan Kumar, Sinha ile birliği sağlam kılan güçlü, içerik ağırlıklı ve benzersiz hikayeleri desteklemeye inanıyor.
Yayın tarihi hakkında da konuşan Anubhav Sinha, "Anek, ülkemizi derinden ilgilendiren bir konuya dayanıyor. Film belirli bir sosyal bağlamda geçiyor ve ulusumuzun çeşitliliğini kutlamayı amaçlıyor. Çekimi inanılmaz zor bir filmdi. Onu gezinmesi zor yerlerde ve en zor zamanlarda çektik. Ama film ruhumuzun bir zaferi gibi geliyor ve yarattıklarımızla gurur duyuyorum." Bir izleyici olarak film beni kendine çekmeye başladı bile şimdiden. Çok umutluyum nedense.
Bhushan Kumar ekliyor: "Anek, çeşitliliğin bir kutlaması ve ilgi odağı haline getirilmesi gereken önemli bir konu. Bunun bir parçası olmak istememe neden olan şey bu. Bu, Anubhav'ın böyle tutkulu bir hikaye anlatarak sektör için belirlediği yeni bir ölçüt.''
Bhushan Kumar'ın T-Series ve Anubhav Sinha'nın Benaras Mediaworks tarafından ortaklaşa üretilen Anek, 13 Mayıs 2022'de vizyona girecek.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?