Bhumi Pednekar Gelecek Filmi Bhakshak Hakkında Konuştu


Bhumi Pednekar, çekimleri tamamlanan filmi Bhakshak filmi için neden tüylerinin diken diken olduğunu açıkladı.

İnstagram hesabı üzerinden oyuncu Sanjay Mishra ile birlikte bir fotoğrafını paylaşan aktris, gelecek filmi Bhakshak ‘ın nasıl duygu geçişleri yaşattığı hakkında konuştu.

Bhumi, filmin hikayesinin ağızları açık bıraktığını belirtti ve “Duygusal bir hız treni oldu. 39 gün sonra hazırız. Bhakshak her zaman kalbime yakın bir film olacak.  Anlatımı da her zaman tüylerimi diken diken edecek. Kadınların adalet için bir araya geldiği bu etkileyiciyi hikayeyi sizlere sunmaktan gurur duyuyorum. Yapımcılığını Red Chillies Entertainment, yönetmenliğini Pulkit yapıyor. Çok yakında sinemalarda görüşürüz” notunu yazdı.

Filmin çekimleri Lucknow’da yalnızca 39 gün süren bir çekim programı ile yapıldı. Film gerçek olaylara dayanmaktadır ve Hindistan’ın bir eyaleti olan Bihar’ da geçmektedir. Film, eyalette kadınlara karşı işlenen suçlardan bahsediyor. Hikaye, sarsılmaz bir kadının adalet arayış yolculuğu ve iğrenç bir suçu gün yüzüne çıkarma azmi etrafında dönüyor. Filmde Bhumi Pednekar, hikayeyi ortaya çıkarırken sonuçlarını ve tehditleri çabucak farkeden bir gazeteciyi canlandırıyor. Filmde ayrıca önemli rollerde deneyimli oyuncular Sanjay Mishra, Aditya Srivastava ve Sai Tamhankar yer alıyor. Yapımcılığını Gauri Khan ve Gaurav Verma tarafından yapılan filmin vizyon tarihi henüz açıklanmadı.

Kaynağa gitmek için tıklayınız

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?