Çifte Kumrular Eğlenmek İçin Bir Parti Vermeyi Planlıyorlarmış

Son zamanlarda Bollywood sektöründe düğün sezonu bitmek bilmiyor. Daha önce uzun zamandır birlikte olan çifte kumrular üzümlü kekim Farhan Akhtar ve Shibani Dandekar'ın 21 Şubat'ta düğün istedikleri ve yakın zamanda eş olacakları bildirilmişti. En son rapora göre, çift, eğlenmek için bir parti vermeyi düşünüyormuş. Verin anam verin, işiniz ne.
Farhan ve Shibani üç yıldan fazla bir süredir birlikteler ve hayranlar onların evlenmelerini görmek için can atıyor. 
Konuyla ilgili olarak Pinkvilla'daki bir rapora göre Farhan Akhtar ve Shibani Dandekar, kayıt ettirdikten bir veya iki gün sonra evliliklerini kutlayacaklar. Kutlamanın aile üyeleri ile birlikte çifte yakın olan kişilerle yapılacağı söyleniyor. Kutlama partisinin Javed Akhtar ve Shabana Azmi'nin Khandala çiftlik evi Sukoon'da gerçekleştirileceği belirtiliyor.
Bir kaynak, Farhan Akhtar ve Shibani Dandekar'ın evlilik sonrası kutlaması hakkında ortalığı karıştırarak Pinkvilla'yı bilgilendirdi, "Farhan ve Shibani her zaman samimi bir düğün istediler ve büyük günleri için gerçekten heyecanlılar. Parti, yalnızca yakın çevresinden kişilerin katıldığı küçük bir parti olacak. Her şey yemek, müzik, kahkaha ve kutlama ile ilgili olacak.'' Davetli değilim, bir nebze kırıldım.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?