Deepika Padukone İlk Film Teklifinin Salman Khan’ dan Geldiğini Söyledi ve Ona Neden Hayır Dediğini Açıkladı

Deepika Padukone modellik yaptığı dönemlerde Bollywood’ tan film teklifi eden ilk kişinin Salman Khan olduğunu söyledi.

Deepika Padukone bugüne kadar birçok Bollywood yıldızıyla çalıştı ancak Salman Khan’ la henüz çalışmadı. Ama bu Salman’ ın çabalamamasından kaynaklı değildi.

Yeni röportajlarından birinde Deepika, Salman’ ın ilk film teklifinde bulunan kişi olduğunu ancak o zamanlar modellik yaptığını ve oyuncu olmak istemediğini söyledi.

Bollywood Hungama’ ya konuşan oyuncu, bir hayranının onun ne zaman Salman Khan’la bir filmde görüleceği ile ilgili sorduğu soruya cevap verdi. “Bizim her zaman güzel bir arkadaşlık ilişkimiz oldu ve ona her zaman minnettar olacağım çünkü o bana ilk film teklifinde bulanan kişilerden biriydi. Tam bir trajediydi çünkü ben buna hazır değildim. Modelliğe yeni başlamıştım. Beraber çalıştığım biri ona benden bahsetmişti ya da beni görmüştü.” şeklinde konuştu.Deepika hangi filmden bahsettiğini söylemedi. “Film yapmak için hazır değildim ve oyuncu olmak istemiyordum ama 2 yıl sonra “Om Shanti Om” filmi oldu” dedi.Deepika sunduğu bu fırsattan dolayı Salman’a hala minnettar olduğunu söyledi. “O benim bile farkında olmadığım potansiyeli bende gördü .” dedi. Ayrıca Bollywood’ taki 15 yılın ardından nihayet Hrithik Roshan ile Fighter filminde bir araya gelebildiğini ve aynı şekilde bunun Salman Khan’ la da olmasını umduğunu belirtti.

Salman ve Deepika henüz hiçbir filmde bir araya gelememiş olsalar da Deepika filmlerinin tanıtımı için  Salman’ın programı Big Boss’ta sık sık görünüyor. Salman Khan 2020’de bir röportajında “Deepika büyük bir yıldız bu yüzden benimle bir film çekmek için harcadığı zamana değmeli. Şu anda bir şey yok” şeklinde konuştu.

Kaynağa gitmek için tıklayın

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?