Deepika Padukone Babasının Anlatıldığı Filmde Mi Oynayacak?

Şu sıralar yakın zamanda vizyona giren Gehraiyaan filminin başarısının tadını çıkaran Deepika Padukone, babasının ve aynı zamanda en iyi badminton oyuncusu Prakash Padukone'nin hayatına dayanan bir film üzerinde çalıştığını doğruladı. Deepika, Cyrus Broacha'nın YouTube'daki programında babasının hayatını beyaz perdeye uyarlayacağını  doğruladı.

Deepika Padukone kısa süre önce başrolde Ranveer Singh'in oynadığı 83 filminin ortak yapımcılığını ve başrolünü üstlendi. Kabir Khan'ın yönettiği film, Hint kriket takımının 1983'teki Dünya Kupası'ndaki ilk galibiyetini anlatıyor. Programda Deepika, 1983 dünya kupasından çok önce, Hint sporlarını dünya haritasına koyarken babasının karşılaştığı zorluklardan da bahsetti.
"Aslında, 83'ten önce bile, Hindistan sporu söz konusu olduğunda Hindistan'ı dünya haritasına koyan ilk Hintli sporculardan biriydi. 1981'de Dünya Şampiyonasını kazandı, ki bu açıkça 1983'ten önceydi." dedi.
Babasının mücadeleleri hakkında daha fazla bilgi veren Deepika, "Badminton sahası olan bir evlilik salonunda eğitim gördü. Atışını daha hassas hale getirmek için karşıdan geçen kirişler gibi şeyler kullandı. Aslında dezavantajlarını kendi avantajına kullandı. Bugün Hindistan'daki sporcuların sahip olduğu imkanlara sahip olsaydı, o zaman çok daha üstün olurdu."

Kaynağa gitmek için tıklayınız

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?