Hrithik Roshan ve Deepika Padukone Fighter İçin Sıkı Bir Eğitimden Geçiyorlar

Fighter Hrithik Roshan ve Deepika Padukone’un birlikte rol alacakları ilk film. Sinemaseverler onları ekranda bir çift olarak görecekleri için sabırsızlanıyorlar.

Fighter’ ın duyurusu 2021 yılında yapılmıştı. Filmin bu yılın eylül ayında yayınlanacağı bekleniyordu ancak 2023’ ün ocak ayına ertelendi. Filmin Hindistan’ın ilk hava aksiyon filmi olacağı söyleniyor. Bu yüzden sinemaseverler filmi görmek için sabırsızlanıyor.

India Today’deki bilgilere göre, Fighter’ ın çekimlerine bu yılın haziran ayında başlanacak. Filmde Deepika ve Hritrik’ in fiziksel olarak en iyi görünüme sahip olacakları söyleniyor. Filmde fazlasıyla aksiyon sahnesi olacak.

Pandemi sürecindeki kısıtlamaların hafiflemesiyle filmin dünyanın birçok yerindeki çekimlerine başlandı. Çekimler Covid 19 nedeniyle ve Deepika ve Hrithik’in önceki işleri dolayısıyla gecikmişti.

Hrithik film hakkında bir duyuru yaptı. “ MARFLIX’ in vizyonundan bir görüntü sunuyorum. Deepika Padukone ile ilk uçuşum için sabırsızlanıyorum. Sidharth Anand’ ın bu eğlencesi için herkes kemerlerini bağlasın.”

Hrithik ve Deepika’ nın diğer filmlerinden bahsedecek olursak, Hrithik Vikram Vedha filminde Saif Ali Khan ile birlikte rol alacak. Film 30 Eylülde sinemalarda olacak. Bunun yanı sıra Pathan, Project K ve The Intern’ün yeniden yapımı Deepika’ nın sıradaki projeleri.

Kaynağa gitmek için tıklayın

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?