Dhanush’un Yeni Filmi Maaran’ ın Fragmanı Yayınlandı

Filmde Dhanush, gerçeğin peşinde koşan Maaran isimli bir gazeteciyi oynuyor. Sarhoş, şiddete meyilli ve başa çıkılması zor biri olarak tanınıyor. Fragmanda Maaran’ ın (Dhanush) tükenmez kalemle bir sürü insanı alt ettiğini görüyoruz. Filmde Dhanush’a Malavika Mohanan eşlik ediyor. İkili birlikte güçlüleri rahatsız eden bir gerçeği ortaya çıkarıyorlar. 

28 yaşındaki ünlü oyuncu Malavika geçtiğimiz günlerde Twitter üzerinden filmin yakında gösterime gireceğini şu not ile duyurmuştu:  “ Sevgililer gününüzü kutlarız. #Maaran. Çok yakında Disneyplus’ta görüşmek üzere” 

Maaran'ın yapımcılığını Sathya Jyothi Films'den TG Thyagarajan, Sendhil Thyagarajan ve Arjun Thyagarajan üstleniyor. Filmde ayrıca Samuthirakani, Smruthi Venkat, Krishnakumar Balasubramanian ve Mahendran rol alıyor.

Dhanush en son Disney Hotstar’da gösterilen Atrangi Re filminde yer almıştı. Bu film Dhanush’un eşi Aishwaryaa Rajinikanth’tan ayrıldığını duyurduktan sonraki ilk projesiydi. Çift ocak ayında ayrılmıştı.  Sosyal medya üzerinden “Arkadaş, çift, ebeveyn olarak 18 yıllık birliktelik. Yolculuğumuz büyüme, anlama ve uyum sağlama ile oldu. Bugün yollarımızın ayrıldığı bir noktadayız. Aishwaryaa ve ben bir çift olarak yollarımızı ayırmaya ve birbirimizi birey olarak daha iyi anlamak için zaman ayırmaya karar verdik.” notu ile duyurmuşlardı.

Maaran filmi 11 Martta gösterime girecek.

Kaynağa gitmek için tıklayın

Fragman için tıklayın 

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?