Naane Varuven Filminin Yeni Posteri: Dhanush İki Rolde Oynayacak


 Naane Varuven filminin posteri yayınlandı: Dhanush iki rolde oynayacak. 

Ağabeyi Selvaraghavan Yönetmenliğinde Çekilen filmde Dhanush hem zarif bir delikanlıyı hem de güçlü bir adamı oynayacak. Daha önce edindiğimiz bilgilere göre Dhanush; Ağabeyi Selvaraghavan yönetmenliğinde çekilen film için yeni bir çalışma planına başladı. Film ekibi Dhanush’un ikili rolde oynayacağı filmin yeni posterini yayınladı. Posterin bir tarafında keskin bakışlı ve keçi sakallı bir genç var, diğer tarafında ise gözlüklü ve sakallı bir adam. İki görünüş de eşit derecede güçlü. Oyuncunun hayranları için çifte ziyafet. 

Dhanush’un Naane Varuven filminde iki rol canlandıracağı zaten biliniyordu. Hikayenin konusu ise, iki benzer karakterin arasındaki dejavu etkisi. Dhanush, ağabeyi Selvaraghavan ile yaklaşık on yıl aradan sonra ilk kez çalışıyor. Daha önce ağabeyi ile birlikte Thulluvadho Illamai, Kandu Kondein, Pudhupettai, ve Mayakkam Enna projelerinde işbirliği yapmıştı.

Indhuja Ravichander filmde Dhanush’un partneri olarak; Yogi Babu ise yan rolde karşımıza çıkacak. Selvaraghavan geçtiğimiz günlerde filmin albümünün neredeyse tamamlandığını bildirmişti. Aynı zamanda filmin sinematografisinin Om Prakash tarafından, düzenlemelerinin de Bhuvana Sunder tarafından gerçekleştirildiğini belirtti. Filmin bu yılın sonlarına doğru yayınlanacağı bekleniyor. Ancak yayınlanma tarihi henüz duyurulmadı.

Dhanush’un yayınlanacak diğer filmi ise; Hollywood yapımı olan aksiyon gerilim türünde olacağı söylenen The Gray Man. Anthony ve Joe Russo kardeşler tarafından yönetilen film, Mark Greaney’in 2009’da yayımlanan aynı adlı romanından uyarlanmıştır. Filmin cast ekibinde Ryan Gosling, Chris Evans, Ana de Armas, Jessica Henwick gibi ünlü isimler de yer almaktadır. Ünlü oyuncu 2018 yılında The Extraordinary Journey Of The Fakir (Bir Hint Fakirinin Olağanüstü Yolculuğu) isimli İngilizce bir filmde daha başrolde yer almıştı.

Kaynağa gitmek için tıklayınız

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?