Düğünlerinde Nikah Ya Da Tören Olmayacak!

Hikaye başlıyor sevgili okuyucularımız! Yaklaşık 4 yıldır birlikte olan biricik yönetmenlerimden Farhan Akhtar ve sevgilisi Shibani Dandekar, ilişkilerini bir sonraki seviyeye taşımaya hazır! Beklenen gün neredeyse geldi ve ikili evlenmeye hazır. 19 Şubat'ta Farhan ve Shibani, 21 Şubat'ta bir evlilikle takip edilecek geleneksel bir düğünde evlilik düğümünü atacaklar.

Düğün öncesi şenliklerin başlamasıyla, ikilinin aileleri ve yakın arkadaşları Farhan'ın Mumbai'deki evine gelirken görüntülendi. Bu akşam, müstakbel gelinin kız kardeşi Anusha Dandekar, en iyi arkadaşı Rhea Chakraborty ve diğerleri, Mehendi töreni için mekana doğru ilerlerken onları fark ediyorlardı. Davetliler renk uyumu içinde gözükse de, geceye Shibani'nin arkadaşlarının ev sahipliği yaptığı söyleniyor.
Son rapor, çiftin nikah yapmayacağını ya da Maharashtrian düğünü olmayacağını, ancak bir yemin töreni yapacağını gösteriyor. 
Çifte yakın bir kaynak India Today'e şunları söyledi: ''Bunu olabildiğince basit tutmak istediler. Davetlilerden ayrıca düğün için pastel ve beyaz gibi kolay renkler giymeleri istendi. Nikah ya da Marathi düğünü olmayacak. Bunun yerine, bunu samimi bir yemin törenle yapmayı seçtiler. Her ikisi de 19 Şubat olan ana düğün gününde okuyacakları yeminlerini kağıda döktüler.''
Bu arada, Farhan Akhtar'ın annesi Honey Irani düğünlerini ve Mehendi törenini doğruladı, India Today'e, ''Shibani'nin yakın arkadaşları ona şu anda gerçekleşen Mehendi işlerini hallediyorlar. Çok mutluyuz, düğün 19 Şubat'ta olacak. Sadece yakın aile ve arkadaşların katıldığı özel bir birliktelik olacak.''

Akhtar'ın Khandala çiftlik evindeki düğün mekanı sorulduğunda, "Bunu açıklayamam, medyanın mekana gelmesini istemiyoruz. Bu bir aile meselesi."

Kaynağa gitmek için tıklayınız

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?