Evli Çiftimizden Komedi Dram Filmi Geliyor

Bhushan Kumar ve Hectic Cinema Pvt Ltd, Riteish ve Genelia Deshmukh'un oynadığı Mister Mummy filmini duyuruyor. Kadın, gücün, güvenin ve güçlenmenin simgesidir biliyorsunuz ki. Yaşanması en zor deneyimlerden birinin bebeği doğurmak olduğunu söylerler. Peki huysuz bir adam bir bebeğe hamile kaldığında ne olur? İşte karşımıza böyle bir konuyla çıkıyorlar. Açıkçası filmi izlemeden konusu hakkında bir yorum yapamayacağım ama Riteish ve Genelia çiftinizi izlemeyi kesinlikle isterim.
Bu komedi-dram, konu çocuklara geldiğinde karşıt seçimleri olan bir çiftin hikayesi etrafında dönüyor. Ancak kaderin, çocukluk aşkları için çılgın, engebeli bir komedi, dram, ifşalar ve gerçekler yolculuğu ile planladığı başka bir şey var deniyor film hakkında.
Gulshan Kumar ve T-Series, Mister Mummy adlı bir T-Serisi Filmler ve Hectic Cinema Pvt Ltd yapımı sunuyor. Shaad Ali'nin yönettiği filmin yapımcılığını Bhushan Kumar, Krishan Kumar, Shaad Ali ve Siva Ananth üstleniyor.

Kaynak: https://www.bollywoodhungama.com/news/bollywood/riteish-deshmukh-genelia-dsouza-reunite-bhushan-kumars-mister-mummy/

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?