Evli Erkekle İşim Olmaz Diyen Kareena Kapoor Khan'ın Sözleri Çok Çarpıcı

Bebo lakaplı Kareena Kapoor Khan ablamızın kişisel hayatı, manşetlerde pek bir yer alıyor. Şimdi Saif Ali Khan ile mutlu bir evliliği olan Kareena, bir zamanlar evli bir adamla asla bir ilişkisi olmayacağını iddia etmişti. Bir dakika bir dakika, Saif, Kareena ile bir şeyler yaşarken zaten boşanmış değil miydi? Devam!

Bebo ile evlenmeden önce Saif, aktris Amrita Singh ile evliydi ve Sara Ali Khan ve İbrahim Ali Khan olmak üzere iki çocukları var. Amrita ile boşandıktan sonra, Saif16 Ekim 2012'de Kapoor ile dünya evine girdi. Çiftin bildiğiniz üzere, Taimur Ali Khan ve Jehangir Ali Khan adında iki tane bal yanaklı oğulları var. Elimize verseler de sevsek.
Mevzuya geri dönelim... Saif ile evlenmeden çok önce, 2001'de, Kareena Kapoor Khan Filmfare Magazine ile bir röportaj yapmıştı. Evli bir adamla ilişkisi olup olmayacağı sorulduğunda Bebo, "Evet, öyle bir şeyim olmaz. Ama neden sadakatsizlik böyle bir sorun haline getiriliyor? Erkekler kadınlarını aldatır, bu taaa ne kadar eskiden beri bilinen bir şey. Bir erkeğin birden fazla kadını sevmesi mümkündür." Ne?
Konuya devam eden Kareena Kapoor Khan ayrıca, ''Ama, bir kadının birden fazla erkeğe aşık olması da mümkün. Bu adil bir şey. Ama beni hayal kırıklığına uğratan şey, erkeklerin sevdikleri kadınlara sahip çıkmamasıdır. Erkekler oldukça korkak olabilir. Aşk ve cazibe arasında bir fark var. Benim erkeğimin beni aldatmasını istemem. Ben de onu aldatmayacağım. Onun sadakatsiz olduğunu öğrenseydim, onu öldürürdüm.''
Bununla birlikte Kareena,, Simi Garewal ile ‘Rendezvous with Simi Garewal’ programında yaptığı röportajda bir kez daha aldatma konusundan bahsetti. Oyuncu, "Lütfen bana biraz izin verin. Ne evli erkeklere aldandım ne de onlarla ilişkim olacak. Evli erkekler kariyerime zarar verirdi.”

Yorumlarınız neler?

Kaynağa gitmek için tıklayınız

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?