Farhan Akhtar ve Sevgilisi Tam Üç Noktada Kutlamalar Yapıyor

Son birkaç yıldır düzenli bir ilişki içinde olan Bollywood'un güçlü çifti Farhan Akhtar ve sevgilisi Shibani Dandekar, bu ayın sonlarında evlenmeye hazır. Benimki de evleniyor ya, ben daha ne diyeyim...Neyse hayırlı olsun demek düşer bize. 

Son zamanlarda, raporlar Akhtar ve Dandekar'ın 21 Şubat'ta evleneceklerini bize ulaştırdı. Daha sonra ikilinin aileleri ve arkadaşlarıyla Javed Akhtar ve Shabana Azmi'nin çiftlik evinde küçük bir samimi parti vereceklerini de öğrendik. 

Küçük çaplı bir organizasyon yani.Son raporlara göre, çift sadece Javed Akhtar ve Shabana Azmi'nin çiftlik evinde bir parti düzenlemekle kalmıyor, aynı zamanda bazı büyük kutlamaları da yapacak gibi görünüyor.


BollywoodLife tarafından hazırlanan raporlara göre, Farhan Akhtar ve Shibani Dandekar'ın düğün kutlaması Mumbai, Lonavala ve Mauritius olmak üzere üç bölgeye yayılacak. Ancak, Farhan ve Shibani henüz kutlamaları için nihai varış noktasına karar vermediler. Bir değil, iki değil, tam üç yerde parti!
Bu arada Farhan ve Shibani'nin evliliğinden bahseden Javed Akhtar, "Evet, düğün gerçekleşiyor. Durum göz önüne alındığında, büyük ölçekte hiçbir şeye ev sahipliği yapamayacağımız açıktır. Bu yüzden sadece birkaç kişi yeterli olacaktır.'' Shibani'yi resmi olarak aileye kabul etmekten mutlu olan ünlü söz yazarı, ''O çok hoş bir kız. Hepimiz onu çok seviyoruz. En önemlisi Farhan'la çok iyi anlaşıyorlar ki bu harika.'' Ben davetli miyim? Bana bunu söyle.
Farhan Akhtar ve Shibani Dandekar son dört yıldır bir ilişki içindeler. Dandekar'dan önce Farhan, Adhuna Bhabani ile evliydi. Ancak, oyuncu, yedi yıllık evliliğin ardından 2017'de Adhuna ile ayrıldı. Farhan ve eski karısı Adhuna'nın, Shakya Akthar ve Akira Akhtar adlı iki çocuğu var.

Kaynağa gitmek için tıklayın

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?