Farhan Akhtar ve Shibani Dandekar Sonunda Evlendi

Farhan Akhtar ve Shibani Dandekar nihayet evliler. Törenden ilk fotoğraflar sosyal medyada yer alıyor. Evlilik yeminlerini de ettiler ve resmen karı koca oldular artık sevgili çiftimiz. Çift, tüm yakın arkadaşlarının ve ailesinin huzurunda Javed Akhtar'ın Khandala'daki çiftlik evinde evlilik yemini etti.
İkisinin birlikte olduğu fotoğraflar gerçekten çok hoş. Düğün basit bir şekilde gerçekleşti. Resimde Shibani, duvaklı kırmızı bir omuzsuz elbise tercih etmiş görülüyor ve saçlarını yumuşak bukleler halinde açık tutmuş. Farhan ise siyah bir smokini tercih etti. Dekor basit ama güzel. Çiçek dekoru Shibani'nin gelinliğine uyuyor ve her şeyin güzel görünmesine de sebep oluyor. Sabahın erken saatlerinde, konukların düğün mekanına geldiği görüldü.
Bir platform tarafından yayınlanan bir rapora göre, konuklardan düğün için pastel ve beyaz gibi kolay renkler giymeleri de istendi. Düğün bir nikah ya da Marathi düğünü değildi ve bunun yerine samimi bir yemin töreni ile gerçekleştirmeyi seçtiler. Bugün erken saatlerde Shibani Dandekar, kırmızı gelin ayakkabılarının bir fotoğrafını da paylaştı ve üzerine "Hadi yapalım." yazdı. Parlak askılı kırmızı ayakkabılar çarpıcı görünüyordu.
Düğün yıldızlarla dolu bir etkinlikti ve Hrithik Roshan, Rhea Chakraborty, Shankar Mahadevan, Ritesh Sidhwani, Anusha Dandekar, Amrita Arora ve diğerleri katıldı. Onlar ermiş muradına biz çıkalım kerevetine. Gitti üzümlü kek.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?