Filmin Kadrosuna Taapsee Pannu Da Katılacak

Birkaç gün önce, Sudhir Mishra ve Anubhav Sinha'nın Nawazuddin Siddiqui ve Bhumi Pednekar'a birlikte yer verdikleri filmlerini duyurmuşlardı. Afwaah adlı Sudhir, Bhushan Kumar'ın T-Series ve Anubhav Sinha'nın Benaras Mediaworks tarafından üretilen bir hikayenin bu yolculuğun ayrıntılarını açığa vuran kaynak, yalnızca Bollywood Hungama'ya şunları söylüyor: ''Evet, Taapsee de ayrıca Afwaah için düşünülen isimlerden. Oyuncu kadrosunun bir parçası olarak Nawaz ve Bhumi'ye katılacak. Hatta, önümüzdeki günlerde bir isim daha eklenecek.'' Kaynak ekliyor, ''Filmde biri Bhumi, ikincisi Taapsee ve üçüncüsü henüz belirlenmemiş üç kadın başrol olacak. Filmin kendisine gelince, Afwaah bir çeşit antoloji olacak.'' Şimdi yapımcıların Taapsee Pannu'nun oyuncu kadrosuna eklendiğini duyuyoruz.
Filmde zaten iki kadın başrol varken -Bhumi Pednekar ve Taapsee Pannu- yapımcıların henüz iki aktrisle daha sözleşme imzalamadığını duyduk. Kaynak, ''Afwaah, Nawazuddin'in erkek başrol oynadığı ve dört kadının da ayrıca başrol paylaştığı bir film. Bhumi ve Taapsee ile birlikte, yapımcılar önümüzdeki haftalarda kalan iki oyuncuyu da duyurmak istiyor.''
Filmin kendisine gelince, Afwaah, kabaca, söylentiyi, dedikodu ve yanlış bilgilendirme konusunu ele alacak. Bir antoloji olduğu söylenen filmin yapımcıları, filmi yakında kurmayı düşünüyorlar ve Alwar, Rajasthan'da ayrıntılı bir programda çekilecek.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?