Gangubai Kathiawadi Küresel Platformda Pazarlanan İlk Hint Filmi Oldu!

Alia Bhatt, Gangubai Kathiawadi filminin başarısının tadını çıkarıyor. Film, yönetmen Sanjay Leela Bhansali ve Alia Bhatt arasındaki ilk işbirliğini bizlere sunuyor. Filmde başrolü oynayan oyuncu, filmi kapsamlı bir şekilde tanıtmak için her şeyi yaptı. Filmin dünya prömiyeri 18 Şubat'ta Berlin Uluslararası Film Festivali'nde yapıldı. Alia filmi tanıtmak için resmen ülkeyi dolaştı.

Filmin vizyona girdiği gün, Alia Bhatt, filmi tanıtmak için 475 milyondan fazla takipçisi olan Instagram sayfasında yer aldı. Bununla Gangubai Kathiawadi, küresel platformda pazarlanan ilk Hint filmi oldu!
Makarayı paylaşan Instagram sayfasındaki başlıkta, "Işıklar. Kamera. Alia. Günü, yeni filmi "Gangubai Kathiawadi"nin yıldızı aktris Alia Bhatt (@aliaabhatt) ile yoga matından salona giderken geçirin. Kırmızı halı (yol boyunca Edward'dan özel bir ziyaretle)" Böyle bir paylaşım olmuş kendilerince.
Alia ayrıca Cuma günü Instagram'da filmi hakkında konuştuğu ve en sevdiği 4 şarkıyı paylaştığı hikayelerde yer aldı. En sevdiği dört şarkı: Lata Mangeshkar'ın 'Lag Ja Gale Se Phir', Shail Hada'nın söylediği Gangubai Kathiawadi filminden 'Dholida', Otnicka'nın 'Where Are You' ve AP Dhillon'un 'Saada Pyaar'.
Shantanu Maheshwari, Seema Pahwa, Vijay Raaz ve Ajay Devgn'in de rol aldığı Gangubai Kathiawadi, şu anda dünya çapında tiyatrolarda oynuyor.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?