Hamile Olduğuna Dair Tahminler Getirildi

Shibani Dandekar ve Farhan Akhtar, birbirine çok yakışan çiftlerimizden yalnızca biri. İkili 19 Şubat'ta nikah masasına oturdu! Uzun bir bekleyişin ardından nihayet birlikteliklerinin resmi fotoğraflarını paylaştılar. Anusha Dandekar, Rhea Chakraborty, Hrithik Roshan gibi ünlüler, bu büyük günün bir parçası olan diğer kişiler arasındaydı.

Aynı gün düğün törenlerinden fotoğraflar internete de düştü ve sosyal medyada viral oldu. Ancak belirtmemiz gereken bir şey var, o da şu ki bu fotoğraflar birçok söylentiye yol açtı. Bazı resimlerde, Shibani'nin hamile olduğuna dair spekülasyona sebep olacak görüntüler var. Tabii bu yalnızca bir tahmin ve ben zannetmiyorum böyle bir şeyi.
Kısa sürede, Shibani Dandekar'ın bir bebek beklediği söylentileri başladı. Farhan Akhtar'la resmi olarak evlenmeye karar vermelerinin nedenlerinden birinin de bu olduğu yönünde tahminler yüksek (yahu ne alaka, illa böyle bir şey mi yaymak lazım?) Gelinin vücudu saran kırmızı bir elbise giydiği ve uzun bir duvakla tamamladığı görüldü.
Birkaç medya portalı da Shibani Dandekar'ın hamile olup olmadığını sorgulamaya başladı. Ama burada size Farhan Akhtar'ın şu anda ebeveynliği hoş karşılamadığını kanıtlayan bazı yeni resimler getiriyoruz. Umarız bu söylentiler bir an önce son bulur.
Bu arada Shibani, dün gece Instagram biyografisinde adını değiştirdi. Güzel gelin, kendini 'Shibani Dandekar-Akhtar' olarak ilan etti. Ayrıca açıklamaya 'Bayan Akhtar'ı eklerken bir eş olmaktan ne kadar gurur duyduğunu da gösterdi. Farhan ile evlendi, yapar tabii.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?