İki Oyuncunun Filmleri Gişede Fena Çarpışacak!

Bugün erken saatlerde Maddock Films, John Abraham ile işbirliği yapacak bir sonraki filmlerini duyurdu. Arun Gopalan'ın yöneteceği Tehran adlı film, 2023 Cumhuriyet Bayramı'nda vizyona girecek. İlginç bir şekilde, bu yeni duyuruyla birlikte 26 Ocak 2023, gişede büyük bir çatışmaya sahne olacak. Hrithik Roshan ve Deepika Padukone'nin başrol oyuncusu olduğu Fighter'ın aynı gün ekranlara gelmesi planlanıyor. Hadi bakalım, bize bunlarla gelin.

Her iki filmin de aynı gün vizyona girmesinden bahseden ticari bir kaynak, ''Hrithik Roshan'ın Fighter adlı filminin vizyona girmesi planlanıyordu ve şimdi Tahran geliyor. Film yapımcılarının gişe başarısı sağlamak için tatil günlerinde gösterimleri tercih etmeye çalıştıkları göz önüne alındığında, ancak filmlerin birbirlerinin işini etkileyip etkilemeyeceği henüz belli değil.'' Çakışma hakkında daha fazla konuşmaya devam eden kaynak, ''İlginç bir şekilde, 2023 Cumhuriyet Bayramı'nda yayınlanacak olan sadece Fighter ve Tahran değil, aynı zamanda Ranbir Kapoor – Shraddha Kapoor'un da isimsiz filminin aynı gün ekranlara gelmesi planlanıyor. Bu göz önüne alındığında, 26 Ocak 2023 büyük bir gişe çatışması görecek.''
Filmlerine gelince, Fighter, daha önce Eylül 2022'de gösterime girmesi planlanan Siddharth Anand tarafından yönetiliyor. Filmin 2023'te gösterime girmesi planlanıyordu. Öte yandan, Tahran, Arun Gopalan tarafından yönetiliyor ve Ritesh Shah ve Ashish Prakash Verma tarafından yazılıyor. Bake my Cake filmleriyle birlikte bir Maddock Films yapımı olan filmin yapımcılığını Dinesh Vijan, Shobhna Yadav ve Sandeep Leyzell üstleniyor.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?