Imran Khan Sonam Kapoor'un Oyunculuk Kariyerini Eleştiriyor

Imran Khan, Bollywood sektöründe Jaane Tu… Ya Jaane Na, Mere Brother Ki Dulhan ve çok daha fazlasıyla birlikte harika film seçimleriyle tanınıyor. Oyuncu, oyunculuk yeteneğiyle oldukça tanınırken, kendisinin bir zamanlar Sonam Kapoor'un oyunculuk kariyerini eleştirdiğini biliyor muydunuz? Imran sektörde olmasa bile yıllar sonra dahi haberi yapılıyor, gözümden kaçmadı değil.

Sonam, oyunculuk yeteneğinin yanı sıra kendine özgü moda anlayışıyla da oldukça popüler. Ünlü oyuncu Anil Kapoor'un kızı olan oyuncu, gişede yakaladığı başarıya ulaşmak için çok çalıştı bu zamana kadar deniyor. Ama şu nepotizm (adam kayırmacılık) söz konusu olduğu zamanlarda, 'Babam sayesinde...' tarzı bir sözünü okumuştum. Ne kadar doğru yanlış bilemeyeceğim tabi.
Konuya geri dönersek, Imran, Sonam Kapoor'u Karan Johar'ın programı Koffee With Karan'ın bir bölümünde konuktu. Imran ve Ranbir Kapoor birlikteydi. Muhabbet sırasında Imran, Sonam'a ve kariyerine hitap ederek, ''Sonam daha az dergi kapağı ama daha fazla film yapmalı.'' dedi.
Bu, Sonam Kapoor'u pek bir incitecek olsa da, söz konusu açıklamaya asla cevap vermedi. En iyisi, aktris, sektörün sunduğu en iyi aktrislerden biri olma yolunda ilerlerken, performansının konuşmasına izin verdi. Sonam, kariyerine Sanjay Leela Bhansali'nin Saawariya'sında Ranbir Kapoor ile birlikte başladı. Film o kadar etkileyici olmasa da oyuncu umudunu kaybetmedi ve birçok etkileyici projeyle geri döndü.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?