Jalsa Filminden İlk Görüntü Yayınlandı

Powerhouse sanatçıları Vidya Balan ve Shefali Shah, Tumhari Sulu şöhretinden Suresh Triveni'nin yönettiği Jalsa filmi için ilk kez işbirliği yaptı. Filmde Vidya Balan bir gazeteci rolündeyken Shefali Shah bir aşçı rolünde. Pazartesi günü, yapımcılar filmden Vidya ve Shefali'nin ilk görüntüsünü yayınladılar. Film, 18 Mart'ta Amazon Prime Video'da doğrudan dijitale yayınlanacak. 

Jalsa, toplumdaki sınıf farklılıkları hakkında bir sosyal drama-gerilim filmi ve Vidya Balan'ın güç dolu sanatçı Shefali Shah ile ekran alanını paylaştığını gösteriyor bizlere. Filmde, Vidya bir TV haber spikeri rolünü oynarken, Shefali aşçısının karakterini canlandırıyor.
"Prime Video'da hikayeleri seçerken özgünlük ve tazelik ararız. Nüanslı ve geleneksel hikaye anlatımının ötesindeki hikayeler dünya çapında izleyici buluyor. Dram ve heyecanın güzel bir karışımıyla Jalsa, diğerlerinin performanslarıyla daha iyi hale getirilen gerçekten farklı bir hikaye sunuyor. Amazon Prime Video içerik lisanslama başkanı Manish Menghani, harika bir kadro, dedi. İzleyicilerin kesinlikle seveceği, Vidya'nın muhteşem performanslarından birine ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz.''
''Jalsa, T-Series'te yer aldığımız en sürükleyici ve eğlenceli filmlerden biri ve en güvenilir ortaklarımızdan biri olan Abundantia Entertainment ile birlikte olduğu için çok heyecanlıyım." T-Series Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Bhushan Kumar şunları ekledi: ''Geçmişte Airlift, Sherni ve Chhorii gibi filmlerle son derece başarılı bir işbirliğimiz oldu ve Jalsa ile aynı sihri yeniden yaratmayı dört gözle bekliyorum. Filmin hak ettiği gibi gerçekten küresel bir izleyici kitlesine ulaşmasını sağlayacağından, filmin Amazon Prime Video'da prömiyer yapmasından dolayı heyecanlıyım."
Jalsa, Hussain ve Abbas Dalal'ın diyaloglarıyla Prajwal Chandrashekar ve Suresh Triveni tarafından yazılmıştır. T-Series ve Abundantia Entertainment, Rohini Hattangadi, Iqbal Khan, Vidhatri Bandi, Gurpal Singh ve Surya Kasibhatla'nın (ilk çıkışını yapıyor) Manav Kaul ile özel bir görünümle oynadığı filmi yapmak için işbirliği yaptı.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?