Kajol'ü Yeni Bir Projede Görmek Hepinizi Heyecanlandıracak

Yapımcı Suuraj Sinngh, Shraddha Agrawal ve Varsha Kukreja'nın, yıllarca ikon haline gelmiş oyuncumuz Kajol'un başrolde yer aldığı yeni filmi Salaam Venky'nin yönetmenliğini, Revathy üstleniyor. Ekip ilk program için çekimlere başladı. Filmin adı daha önce The Last Hurrah idi.
Film, inanılmaz derecede gerçek bir hikayeden ve gerçek karakterlerden ilham alıyor. Salaam Venky, en zor koşullarla mücadele eden övgüye değer bir annenin hikayesini bizlere aktarmak için Kajol ve Revathy'yi bir araya getirecek. Setlerde ilk günden fotoğraflar paylaşan Kajol, "Bugün anlatılması gereken bir hikayenin, gidilmesi gereken bir yolun ve kutlanması gereken bir hayatın yolculuğuna başlıyoruz. Bunu paylaşmak için sabırsızlanıyoruz. #SalaamVenky'nin bu inanılmaz gerçek hikayesi sizlerle". Çok güzel bir paylaşım yapmış, umarız güzel bir film olur diyerek haberimizin geri kalanına devam ediyoruz.
Kajol ile yaptığı ilk işbirliğinden ve onun için bu hikayeyi seçmesinden bahseden Revathy, "Sujata'nın Salaam Venky'deki yolculuğu kalbime çok yakın. Bu sadece ilişkilendirilebilir değil, aynı zamanda ilham verici. Suuraj, Shraddha ve ben bu filmi tartışırken, Kajol aklımıza ilk gelen kişiydi. Yumuşak ama enerjik gözleri ve güzel gülümsemesi sizi her şeyin mümkün olduğuna inandıracak.Bu işbirliği için ve Kajol ile çalışacağım için çok heyecanlıyım.''

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?