Kangana Ranaut'un Alay Edici Sözleri

Kangana Ranaut ve Karan Johar'ın lafta dostluğu pek bir ünlüdür...
Birkaç yıl önce başlayan rekabet gündem yaratmaya devam ediyor. Queen oyuncusu, film yapımcısı ile dalga geçme fırsatını asla elden bırakmıyor. Ayrıca, 'nepotizmin bayrak taşıyıcısı' olarak adlandırılan sadece KJo değil, Alia Bhatt ve Deepika Padukone gibi bazı oyuncular da Kangana tarafından hedefleniyor.
Kangana, realite şovu Lock Upp'a ev sahipliği yapmaya hazır olduğundan, aktris kısa süre önce onun üzerine ağzındaki baklayı çıkardı, parmaklıkların arkasında görmek istediği ünlülerin isimlerini bize verdi. Pek cesur... Gösterinin prömiyer tarihine yaklaşırken, oyuncu tanıtım yapmak için birtakım yerlere gidiyor. Ancak oyuncu geçtiğimiz günlerde gösteriye kimi kilitlemek istediği sorulduğunda Karan Johar'ın adını verdi.
Zee News tarafından aktarıldığı üzere, medyayla olan etkileşimi sırasında Kangana Ranaut, ''En iyi arkadaşım Karan Johar'ı hapishaneme kapatıp orada ağırlamak istiyorum. Onunla birlikte Ekta Kapoor'u bile koymak isterim." Bu ikisinin dışında, Tanu Weds Manu oyuncusu ayrıca Aamir Khan, Amitabh Bachchan ve diğerlerini de görmek istiyor. Onlardan ne istedin yahu...

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?