Karan Johar Bollywood'un Karanlık Tarafına Değindi

Bollywood'da magazin bizim işimiz biliyorsunuz ki. Bu zamana kadar ünlülerin lafları hep çok popüler oldu ve Bollyturk olarak da bunlara hep yer vermeye çalıştık. Şimdi de sırada ünlü yönetmen Karan Johar var.

Madhuri Dixit'in başrol oyuncusu olduğu The Fame Game'in fragman lansmanı sırasında KJo, hayranların tamamen bilgisiz olduğu 'Bollywood'un karanlık tarafına' değindi. Yapımcı, film yıldızlarının hayatlarının arkasında hayranların bilmediği tam bir yalan olduğunu söyledi.
Bollywoodlife, ''The Fame Game göründüğünden çok daha fazlası. Bir film yıldızının hayatında çok fazla cazibe, parıltı ve ihtişam var ama sahne arkasında neler dönüyor? Her film yıldızının hayatının arkasında bilmediğiniz bir hikaye illaki vardır.''
Ae Dil Hai Mushkil yönetmeni sözlerine şöyle devam etti: ''Farkında olmadığınız bir gizem var, belki de dünyada kimsenin bilmediği sırlar... Dünyaya gösterdikleri bir yüz var ve bir de sadece kendilerine, aileye ya da belki de hiç kimseye bile göstermedikleri bir yüz var. İşte The Fame Game bununla ilgili. Bu şöhretle ilgili, aynı zamanda ünlü bir kişinin seyirciyle oynadığı oyun ve ifşa etmedikleri sırlarla ilgili.'' Pek yanar dönerli duruyor, heveslendim.
Madhuri hanımın yer aldığı bu projeyi merakla bekliyoruz. Ayrıca itirafı için KJo'ya teşekkürler.

Kaynağa gitmek için tıklayın

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?