Kareena Kapoor Khan Harika Konulu Filminin Çekimlerine Başlayacak

Gizem türündeki uzmanlığını Kahaani (2012) ve Badla (2019) ile sergileyen film yapımcısı Sujoy Ghosh, Keigo Higashino'nun en beğenilen eseri The Devotion of Suspect X'in Saif Ali Khan ile 2015 yılında beyazperdeye uyarlanacağını duyurmuştu. Ancak proje çeşitli nedenlerle hayata geçirilemedi. Ancak Sujoy, son zamanların en iyi gizemleri arasında sayılan bir hikayeyi bırakmaya hazır değil. Yapmayı yine de planlıyor.
Şimdi, yedi yıl sonra, film yapımcısı uyarlamayı yönetmeye hazır. Yeniden yapımde sanırız ki, şimdi Saif Ali Khan'ın eşi ve biriciklerimizden Kareena Kapoor Khan yer alacak. Jaideep Ahlawat ve Vijay Varma'nın da rol aldığı filmin Mart ayında çekimlere başlanması bekleniyor. Kareena'nın küçük oğlu Jehangir'in doğumundan bu yana ilk projesi olacak.
Higashino'nun romanının hikayesi, eski kocasını yanlışlıkla öldüren bekar bir anne etrafında dönüyor. Cinayeti yayınladığında, matematikçi komşusu, suçu örtbas etmesine yardım ederek, sürekli olarak soruşturma görevlisinin bir adım önünde durur. Ay bayıldım konusuna!
Bildirildiğine göre, başrolü oynayacak olan Kareena Kapoor, henüz adı belli olmayan proje için hazırlıklara başladı. Yayınlanan bir rapora göre, Kareena, hazırlık ve filmdeki görünümünü tartışmak için Sujoy ile birkaç kez bir araya geldi. Oyuncu kadrosu yakında atölye çalışmalarına başlayacak. İşler planlandığı gibi giderse, ekip gelecek ay Batı Bengal'deki bir tepe istasyonuna gidecek ve burada film baştan sona çekilecek. Dhamaka gibi kısa sürede mi çekilecek acaba, merak konusu.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?