Laal Singh Chaddha'nın Yayın Tarihi Tekrar Ertelendi!

Aamir Khan ve Kareena Kapoor Khan'ın başrolünde yer aldığı Laal Singh Chaddha, uzun zamandır yılın merakla beklenen filmlerinden biri. Daha önce 14 Nisan'da vizyona girmesi beklenen film, zaman darlığı nedeniyle 11 Ağustos'a ertelendi...Ne hissettiğinizi anlayabiliyorum sevgili okuyucularım... Yapım evi, haberi sosyal medyada duyurdu ve ayrıca Laal Singh Chaddha için çıkış tarihlerini zorlayan Adipurush'un yapımcılarına ve oyuncularına teşekkürlerini sunma amaçlı bir paylaşım da yaptı.

Açıklamada, "Bu gönderinin amacı, filmimiz Laal Singh Chaddha'nın planlandığı gibi 14 Nisan'da vizyona girmeyeceğini duyurmaktır. Bunun nedeni, filmi zamanında tamamlayamamamızdır. Film şimdi 11 Ağustos 2022'de vizyona girecek. Bhushan Kumar, T Series ve Om Raut'a ve tüm Adipurush ekibine kalbimizin derinliklerinden teşekkür etmek istiyoruz."
Ayrıca, 11 Ağustos'ta piyasaya sürülmesi planlanan Prabhas'ın başrol oyuncusu olduğu Adipurush'un şimdi ertelendiğini de ekledi. Açıklamada ayrıca, "Bu kadar yardımsever ve anlayışlı oldukları için ve Prabhas, Kriti Sanon ve Saif Ali Khan'ın başrollerini paylaştığı çok beklenen film Adipurush'un çıkış tarihini Laal Singh Chaddha için değiştirmeleri dolayısıyla teşekkür etmek istiyoruz.''
Aamir Khan ve Kareena Kapoor'un başrollerini paylaştığı Laal Singh Chaddha, 11 Ağustos 2022'de dünya çapında sinemalarda vizyona girecek. Umarız Türkiye'de de vizyona girer.

Kaynağa gitmek için tıklayınız

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?