Mahesh Bhatt SLB'yi Fazla Abartılı Buluyormuş

Bollywood'un aranan ve kendine özgü bir stile sahip film yapımcısı Sanjay Leela Bhansali, güzel yönetmenliğiyle ekranda sihir yaratmasıyla tanınıyor. Yönetmen, Alia Bhatt'ın başrolde olduğu son filmi Gangubai Kathiawadi'den dolayı şu anda büyük ilgi görüyor.

Film, SBL'nin büyüsü ve Alia'nın övgüye değer oyunculuk becerisi sayesinde eleştirmenlerden ve izleyicilerden tonlarca olumlu tepki alırken, Alia'nın babası ve film yapımcısı Mahesh Bhatt'ın bir zamanlar Bhansali'ye "abartılı" dediğini biliyor muydunuz?
Alia Bhatt'ın babası Mahesh Bhatt bir zamanlar Karan Johar'ın tüm zamanların popüler programı Koffee With Karan'a yeğeni Emraan Hashmi ile konuk olmuştu. Programın bir bölümünde Mahesh Bhatt acımasızca yönetmen Sanjay Leela Bhansali'nin "abartılı bir film yapımcısı" olduğunu iddia etti. Sadece bu değil, aynı zamanda Kajol'u 'abartılı bir aktris' olarak etiketledi. Karan, Kajol ile büyük bir uyum içinde olduğu ve SLB'nin çalışmasına saygı duyduğu için bu açıklamalar onun için oldukça şok ediciydi.
Ancak ironi, Gangubai Kathiawadi'nin Berlinale Özel Gala bölümündeki dünya prömiyeri sırasında, Alia Bhatt'ın Berlin Uluslararası Film Festivali'nin oturum aralarında Mahesh Bhatt'ın filme tepkisi hakkında bir konuşma yapmasıydı. Onlara cevap veren Alia, ''Senaryoyu okumuş ve filmi de görmüş. Sanjay beye ilettiğim birkaç öneride bulundu. Filmi çok sevdi.'' dedi. Genel olarak abartılan bir yönetmen olarak bulması, filmini beğenmeyeceği anlamına gelmez ki zaten?

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?