Meraklana Beklenen Filmin Fragmanı Yarın Çıkıyor!

Sanjay Leela Bhansali her zaman harika projeler üreten bir film yapımcısı olmuştur, ancak Goliyon Ki Raasleela Ram-leela'dan (2013) beri başka bir düzeye sahip. Her geçen filmle, etki ve gişe açısından kendini aştı. Son filmi Padmaavat (2018) gişe rekorları kıran bir filmdi ve bu nedenle Gangubai Kathiawadi'den beklentiler çok büyük. (bu adamın çektiği film tarzını beğenmeyen tek kişi ben miyim merak ediyorum ama GK çok merak ediyorum açıkçası) Film çok sayıda ertelemeyle karşı karşıya kaldı ve 25 Şubat'ta vizyona girecek sonunda. Fragman yarın çıkacak ve kesinlikle izlenmesi gereken bir film olduğunu söyleyebiliriz.
Hemen fark edilen şey, diğer Sanjay Leela Bhansali filmlerinden farklı olarak Gangubai Kathiawadi'nin o kadar yoğun görünmediği. Arka planın hafif cesaretli eğlenceli bir havası var. Film kırmızı ışıklı bir alanda geçse de, oldukça ticari ve bu, filme gişede fayda sağlayacağı kesin. 
Ayrıca etkileyici olan, elbette Alia Bhatt'ın başrolü oynaması. Karakterin sahibi olarak yerini alıyor ve daha önce yazdığı hiçbir şeye benzemiyor. Karakter belalı ama hassas. Alia her iki tarafı da güzel bir şekilde ortaya çıkarıyor. Bazıları açıkçası bu rol için Alia'nın yer almasını pek hoş karşılamadı, sebebi de Alia'nın yüz hatlarının daha çocuksu durması. Bilemiyorum, bu konuda bir yorumum yok ama diyebileceğim tek şey Alia'nın bu rolün de üstesinden başarıyla gelecek olması. Cidden merak ediyorum. Sizler de aşağıya yorumlarınızı bırakabilirsiniz.

Ajay Devgn'in filmden görünüşü günün erken saatlerinde ortaya çıktı ve varlığı etkiyi artırıyor. 
Bir de Vijay Raaz. Karakteri Sadak'tan (1991) Sadashiv Amrapurkar'ın Maharani hareketini hatırlatıyor. Raziabai olarak, hadım karakteri güçlü görünüyor ve Gangubai ile yüzleşmesi harika bir drama yaratabilir.
Kadın merkezli filmler genellikle izleyici bulmakta zorlanmışlardır. Gangubai Kathiawadi fragmanı, gişede büyük zaman kazanabilecek bir kadın kahramanın yönettiği bir film olduğunu gösteriyor. Her şey yolunda giderse Gangubai Kathiawadi, 2022'nin ilk büyük HIT'i olarak ortaya çıkma yeteneğine sahip. 
Sizler Alia'nın bu role uygun olduğunu düşünüyor musunuz?

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?