Netflix Thar Filmini Duyurdu

Netflix bugün intikam gerilim filmi Thar'ı duyurdu! Western Noir türlerinden esinlenen Thar, seksenlerde geçiyor ve Harsh Varrdhan Kapoor tarafından oynanan Siddharth'ın hikayesini anlatıyor. Bir iş için Pushkar'a geçen Siddharth, geçmişinin intikamını almak için bir yolculuğa çıkar. Başarılı olacak mı yoksa Pushkar'ın ona sunacağı başka bir şey mi var? İntikam karası gerilim filminde Anil Kapoor, Harsh Varrdhan Kapoor, Fatima Sana Shaikh ve Satish Kaushik gibi çok yönlü oyuncular yer alıyor ve aynı zamanda filmi yazan Raj Singh Chaudhary'nin ilk yönetmenlik denemesi.

AKFC Network ve Netflix uzun süredir ortaklar ve Thar, ikisinin birlikte çalıştığı ilk film olma durumunda. Yapımcı ve oyuncu Anil Kapoor, yaklaşmakta olan filmi hakkında, ''Thar ile başardıklarımızdan son derece gurur duyuyorum ve birkaç nedenden dolayı film için çok heyecanlıyım. Türün kendisi - Rajasthan'da geçen ve klasik Western türüne saygı duruşunda bulunan bir kara gerilim filmi Hint sineması ve izleyicileri için bir ilk. Thar, yeni kanın dinamizminin hem ekranda hem de ekran dışında endüstrinin cesur adamlarının deneyimiyle buluştuğu bir oyun alanı. Ekranda Harshvarrdhan Kapoor ve Fatima Sana Sheikh'in yeni eşleşmesini görüyoruz ve ekran dışında yönetmen Raj Singh Chaudhary'nin hırslı, risk alan sosyetiklerden oluşan bir ekiple sihir yarattığını görüyoruz - Görüntü Yönetmeni Shreya Dev Dube ve Müzik Bestecisi Ajay Jayanthi. Bir oyuncu ve yapımcı olarak, her zaman sınırları zorlamaya ve yenilikçi içerikle statükoyu bozmaya çalıştım. Thar, bu saplantının bir tezahürü ve bu hikayeyi olabildiğince uzağa götürmek için Netflix kadar destekleyici ve işbirlikçi bir ortağa sahip olmaktan heyecan duyuyorum. AKFC Network olarak bizler, Hindistan'daki ve dünyadaki izleyicilerin filmi tüm güzelliği, cesareti ve heyecanıyla seveceklerine ve kucaklayacaklarına gerçekten inanıyoruz."
Netflix Hindistan Film ve Lisans Direktörü Pratiksha Rao, "Netflix'te biz de üyelerimiz gibi büyük film hayranlarıyız. Onlara en eğlenceli ve çeşitli filmleri getirmek, tutkulu film yapımcılarıyla yaratıcı hamleler yapmadan mümkün değildir ve Thar, bu tür hikaye anlatımının bir örneğidir. Raj'ın benzersiz hikaye için tutkulu vizyonuna çekildik ve AKFC ile işbirliği yapmaktan heyecan duyduk.'' diyor.
Thar ile Netflix, Haseen Dillruba, Raat Akeli Hai, Aranyak, Yeh Kaali Kaali Ankhein ve dünyanın dört bir yanındaki izleyicileri ekranlarına yapıştıran daha pek çok kişiyle elde ettiği başarısından sonra başka bir gerilim filmi sunuyor. Film, gerilim, gizem ve dramın bir araya geldiği, onu mükemmel bir eğlence yapan klasik bir gerilim filmi. Ülkenin en estetik noktalarından bazılarında çekilen film, aynı zamanda gözleri kamaştıracak.

Kaynak: Kaynağa gitmek için tıklayın

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?