Pushpa Yıldızı Rashmika Mandanna İdeal Partnerin Nasıl Olması Gerektiğinden Bahsetti


Pushpa Yıldızı Rashmika Mandanna; Vijay Deverakonda İle Birlikte Olduğu Dedikodularının Ardından İdeal Partnerin Nasıl Olması Gerektiğinden Bahsetti.

Rashmika Madanna şu sıralar Pushpa’ nın başarısının tadını çıkarıyor. Ünlü oyuncu kariyerinde zirveye ulaşmayı başardı. Ancak özel hayatı da aynı oranda konuşulmaya başlandı. Vijay Deverakonda ile birlikte olduğu dedikoduları ortaya çıkmışken aşkın onun için ne ifade ettiği hakkında konuştu. Ayrıca ideal bir partnerden neler beklediğini de anlattı.

Ünlü oyuncu India Today’e “Aşk benim için iki tarafın karşılıklı saygı göstermesini, zaman ayırmasını ve bunun yanında güvende hissettirmesini ifade ediyor. Aşkın tanımını yapmak zordur çünkü o her türlü duyguyu içinde barındırıyor. Aşk iki taraflı olduğunda işe yarar tek başına yeterli değildir.” şeklinde konuştu.

Evlilik planları sorulduğunda “Bununla ilgili ne düşünmeliyim bilmiyorum çünkü bunun için daha çok gencim. Henüz evliliği düşünmüyorum. Ama şunu söyleyebilirim ki rahat hissettiren kişiyle olmalı.”

Bilmeyenler için söyleyelim; Geetha Govinda filminin aktrisi Rashmika çok genç yaşındayken Rakshit Shetty ile nişanlanmıştı. Ancak birkaç ay sonra ayrıldılar. Basına yansıyan haberlere göre aralarında uyum konusunda sorunlar vardı ve bu nedenle nişanlarını iptal ettiler.

Son günlerde Rashmika, çok beklenen Telugu filmi  Aadavallu Meeku Johaarlu’nun yayınlanması için hazırlanıyor. Sharwanand ile birlikte başrolünde yer aldığı film 25 Şubatta vizyona girecek. Bunun yanı sıra ünlü aktris Sidharth Malhotra ile Mission Majnu filmi ve Amitabh Bachchan ile birlikte Goodbye filmi olmak üzere iki Bollywood projesinde de yer alacak. Üçüncü Bollywood filminin resmi duyurusu ise henüz yapılmadı.

Kaynağa gitmek için tıklayınız

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?